KS Legionovia Legionowo

Świątkowski: Najważniejsza dla nas była doświadczona kadra trenerska

Zapraszamy na krótką rozmowę z Panem Robertem Świątkowskim – tatą Stanisława, który niedawno dołączył do naszej Akademii, zasilając szeregi drużyny rocznika 2010. Co zdecydowało o tym, iż wybrali właśnie Legionovię, mimo że mieszkają na warszawskiej Białołęce? Czytamy!

Dlaczego właśnie Legionovia?

Szukając szkółki piłkarskiej braliśmy pod uwagę możliwość wszechstronnego rozwoju naszego dziecka. Bardzo ważne było, by mógł być częścią klubu jak najdłużej. Jeśli tylko zechce, będzie miał szansę rozwijać się piłkarsko w Legionovii aż do wieku seniora. Dodatkowym atutem jest własna, rozbudowana infrastruktura klubu. Daje to poczucie stabilizacji oraz pozwala uniknąć chaosu lokalizacyjnego przed kolejnymi sezonami piłkarskimi. Akademia znajduje się niedaleko naszego domu, więc syn ewentualnie może dojechać samodzielnie.

Czym się wyróżnia nasz klub na tle innych akademii?

Najważniejsza dla nas była doświadczona kadra trenerska z indywidualnym, empatycznym podejściem do zawodnika. Ta kwestia przeszła nawet nasze najśmielsze oczekiwania. Miłym zaskoczeniem jest również aspekt finansowy, w szczególności honorowanie karty dużej rodziny.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmawiał Patryk Grzelak.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!