KS Legionovia Legionowo

Akademia Legionovii: Trenerzy bramkarzy na International Goalkeeper Coaching Workshop [WIDEO]

Łukasz Zwoliński, Tomasz Warszawski i Oliwer Wienczatek pojadą w 
czerwcu na warsztaty IGCW.  W szkoleniu będą uczestniczyć trenerzy z takich klubów jak FC Barcelona, Benfica Lizbona czy Liverpool.

International Goalkeeper Coaching Workshop oferuje najlepsze szkolenie w Europie i jest jednym z najlepszych na świecie. Trenerzy Akademii Legionovii Legionowo oraz Novia Goalkeeper Academy Łukasz Zwoliński, Tomasz Warszawski i Oliwer Wienczatek (również bramkarz naszej pierwszej drużyny Legionovii Legionowo) zostali zaproszeni na te warsztaty.

W całej inicjatywie będą uczestniczyli sami profesjonaliści europejskiego futbolu. Będą również pleregenci z Legii Warszawa oraz Lecha Poznań. Znajdować będą się również przedstawiciele z Reprezentacji Polski oraz Hiszpanii. Z europejskich drużyn na te chwilę będzie FC Barcelona, Benfica Lizbona oraz FC Liverpool.

Na szkoleniu będzie również przebywał psycholog Reprezentacji Polski Paweł Harbat. Oprócz niego trenerzy będą mogli spotkać Jose Sambade, który został okrzykniętym najlepszym bramkarskim trenerem na świecie. Na warsztatach w Skarbimlerzu będą również Manu Sotelo oraz Xavi Ferrnando. Jest to bardzo duże wyróżnienie dla naszych trenerów. Życzymy Wam powodzenia! Oby cenne lekcje przyniosły jak największe korzyści!

https://www.facebook.com/IGCW2015/videos/1464152880386415/
Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!