KS Legionovia Legionowo

Z Mazurem o lidera! Rezerwy pojadą do Radzymina

W sobotę o godzinie 13:30 podopieczni Sebastiana Dzisiewicza rozegrają spotkanie wyjazdowe z Mazurem Radzymin. Ten mecz zadecyduje kto zasiądzie na pozycji lidera A klasy!

Rezerwy legionowskiej drużyny aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają na swoim koncie 37 oczek co daje im dwa punkty straty do lidera Mazura Radzymin. W poprzednim spotkaniu legionowianie wygrali na własnym boisku z Interem Warszawa 6:2. Pierwsze starcie Legionovii z aktualnym liderem A klasy zakończyło się porażką podopiecznych Dzisiewicza 2:3. Jeśli Legionovia wygra sobotnie spotkanie wyjazdowe zasiądzie na fotel lidera A klasy mając jeden punkt przewagi nad drużyną z Radzymina.

Gospodarze sobotniego meczu to lider tabeli A klasy. Ma na swoim koncie 39 punktów, a poprzednie spotkanie gładko wygrali z rezerwami Huragana Wołomin 6:1. Mazur mierzy w awans do ligi okręgowej. Ich główną ambicją jest promocja z pierwszego miejsca w tabeli siódmej klasy rozgrywkowej. Trenerem zespołu z Radzymina jest Maciej Biernacki. Największym sukcesem w historii klubu jest awans do IV ligi w sezonie 2008/09.

Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 13:30.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!