KS Legionovia Legionowo

Z Legionem u siebie. Dwójka podejmie zespół z Warszawy

15 kwietnia o godzinie 11:00 legionowianie podejmą Legion Warszawa. Z racji tego, że zespół z Warszawy nie ma odpowiedniego boiska, mecz zostanie rozegrany na obiekcie w Legionowie. Mimo tego, to Legion będzie teoretycznym gospodarzem tego spotkania.

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza rozpoczęli rundę wiosenną w A Klasie dobrze. Wygrali dwa spotkania i tylko jeden zremisowali 2:2 po zaciętym boju z Mazurem Radzymin o fotel lidera. Zwycięstwa odnieśli z Interem Warszawa 6:2 oraz ostatnio w derbach z Wisłą Jabłonna 3:1. Zespół pewnym krokiem zbliża się do powrotu do Ligi Okręgowej. Do pierwszego miejsca rezerwy nadal tracą jedynie 2 punkty i niestety muszą liczyć na potknięcie Mazura. Aktualnie drużyna ma 41 punktów w tabeli i zajmuje pozycje wicelidera A klasy.

Legion aktualnie nie może poszczycić się dobrą grą w lidze. Grają dość przeciętnie i aktualnie zajmują 10 miejsce w lidze mają na swoim koncie 20 punktów. Ostatnie mecze tego zespołu kończył się trzema porażkami. W pierwszym meczu rundy wiosennej Legion przegrał z ŁKS-em Łochów 3:1. Następnie musiał uznać wyższość rywala z Pomiechówka przegrywając 2:5, a ostatnio polegli z rezerwami Huragana Wołomin 3:0.

Spotkanie rezerw Legionovii z gośćmi z Warszawy powinno być dla legionowskiego zespołu bardzo łatwe i przyjemne. Podopieczni Dzisiewicza poważnie myślą, nad awansem do wyższej klasy rozgrywkowej dlatego mecz z Legionem powinien być dla nich samą przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy w niedzielny poranek na te spotkanie!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!