KS Legionovia Legionowo

Rezerwy zwycięskie z Halinowem. Trzy gole przy Parkowej [ZDJĘCIA]

Rezerwy Legionovii Legionowo wygrały swoje sobotnie spotkanie z SRT Halinów 3:0. Legionowianie nie dali najmniejszych szans drużynie przyjezdnej i pewnie pokonali swoich rywali.

Od pierwszej minuty Legionovia chciała dominować nad swoimi przeciwnikami. Goście mimo wszystko pokazali w niektórych momentach, że nie przyjechali tutaj oddać łatwo 3 punktów. Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza objęli prowadzenie po bramce Olafa Martynka. Następne trafienie padło tuż przed końcem. Piękne dośrodkowanie w rzutu wolnego, którego wykonawcą był strzelec pierwszej bramki, Martynek wykorzystał Mateusz Wajdzik strzelają bramkę do szatni. Pierwsza część zakończyła się wynikiem 2:0.

Druga odsłona była nadal pod kontrolą drużyny z Legionowa. Goście próbowali swoich sił w kontratakach, lecz dobrze spisujący się na bramce Jakub Stefaniak skutecznie bronił „Novię” przed stratą bramki. Sama obrona grała w sobotę niemal bezbłędnie. Bramkę na 3:0 zdobył Martynek, który mógł doliczyć sobie drugiego gola na swoje konto. Po tym trafieniu legionowianie mogli ze spokojem prowadzić grę do końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Po ostatnich animozjach w tabeli A klasy, legionowianie już teraz są pewni awansu do Ligi Okręgowej! Ponownie gratulujemy trenerowi oraz zawodnikom tego sukcesu i liczymy na kolejny w następnym sezonie.

ZDJĘCIA

Legionovia II Legionowo – SRT Halinów 3:0 (2:0)

x2 Olaf Martynek, Mateusz Wajdzik.

Legionovia II Legionowo: Jakub Stefaniak – Piotr Szymański, Bartosz Grzelak, Jakub Karabin, Maciej Ostrowski, Jacek Lewandowski, Mikołaj Kozioł, Mateusz Wajdzik, Abul Mazlum, Olaf Martynek, Karol Biliński.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!