Terminarz meczów ligowych Legionovii Legionowo na

stadionie przy ulicy Parkowej 27a:

 

Legionovia Legionowo – Unia Skierniewice (16.03 15:00)

Legionovia Legionowo – Sokół Aleksandrów Łódzki (30.03 15:30)

Legionovia Legionowo – Ruch Wysokie Mazowieckie (14.04 16:00)

Legionovia Legionowo – Broń Radom (27.04 16:30)

Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa (12.05 17:00)

Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz (19.05 17:30)

Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów (01.06 18:00)

Legionovia Legionowo – Sokół Ostróda (15.06 14:00)

Legionovia Legionowo – Znicz Biała Piska (22.06 17:00)

 Kolejka 18 – 16-17 marca
Legionovia LegionowoUnia Skierniewice16 marca, 15:00
Ursus WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki16 marca, 14:00
Lechia Tomaszów MazowieckiRuch Wysokie Mazowieckie17 marca, 11:00
Legia II WarszawaBroń Radom17 marca, 12:00
w Ząbkach
Victoria SulejówekPolonia Warszawa16 marca, 17:00
Mazur EłkPelikan Łowicz16 marca, 13:00
Huragan MorągOlimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór MazowieckiSokół Ostróda17 marca, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaZnicz Biała Piska16 marca, 14:00
 Kolejka 19 – 23-24 marca
ŁKS 1926 ŁomżaLegionovia Legionowo23 marca, 15:00
Znicz Biała PiskaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki23 marca, 15:00
Sokół OstródaHuragan Morąg23 marca, 18:00
Olimpia ZambrówMazur Ełk23 marca, 15:00
Pelikan ŁowiczVictoria Sulejówek24 marca, 11:15
Polonia WarszawaLegia II Warszawa23 marca, 17:00
Broń RadomLechia Tomaszów Mazowiecki24 marca, 12:00
Ruch Wysokie MazowieckieUrsus Warszawa24 marca, 16:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiUnia Skierniewice23 marca, 15:00
 Kolejka 20 – 30-31 marca
Legionovia LegionowoSokół Aleksandrów Łódzki30 marca, 15:30
Unia SkierniewiceRuch Wysokie Mazowieckie30 marca, 15:00
Ursus WarszawaBroń Radom30 marca, 15:00
Lechia Tomaszów MazowieckiPolonia Warszawa31 marca, 11:00
Legia II WarszawaPelikan Łowicz
Victoria SulejówekOlimpia Zambrów29 marca, 19:00
Mazur EłkSokół Ostróda30 marca, 14:00
Huragan MorągZnicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór MazowieckiŁKS 1926 Łomża31 marca, 17:00
 Kolejka 21 – 6-7 kwietnia
Świt Nowy Dwór MazowieckiLegionovia Legionowo7 kwietnia, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaHuragan Morąg6 kwietnia, 16:00
Znicz Biała PiskaMazur Ełk6 kwietnia, 16:00
Sokół OstródaVictoria Sulejówek6 kwietnia, 18:00
Olimpia ZambrówLegia II Warszawa6 kwietnia, 16:00
Pelikan ŁowiczLechia Tomaszów Mazowiecki7 kwietnia, 11:15
Polonia WarszawaUrsus Warszawa6 kwietnia, 19:00
Broń RadomUnia Skierniewice7 kwietnia, 12:00
Ruch Wysokie MazowieckieSokół Aleksandrów Łódzki7 kwietnia, 16:00
 Kolejka 22 – 13-14 kwietnia
Legionovia LegionowoRuch Wysokie Mazowieckie14 kwietnia, 16:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiBroń Radom13 kwietnia, 16:00
Unia SkierniewicePolonia Warszawa
Ursus WarszawaPelikan Łowicz13 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów MazowieckiOlimpia Zambrów13 kwietnia, 16:00
Legia II WarszawaSokół Ostróda
Victoria SulejówekZnicz Biała Piska13 kwietnia, 19:00
Mazur EłkŁKS 1926 Łomża13 kwietnia, 15:00
Huragan MorągŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
 Kolejka 23 – 20 kwietnia
Huragan MorągLegionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór MazowieckiMazur Ełk20 kwietnia, 11:00
ŁKS 1926 ŁomżaVictoria Sulejówek19 kwietnia, 17:00
Znicz Biała PiskaLegia II Warszawa20 kwietnia, 16:00
Sokół OstródaLechia Tomaszów Mazowiecki19 kwietnia, 18:00
Olimpia ZambrówUrsus Warszawa20 kwietnia, 15:00
Pelikan ŁowiczUnia Skierniewice20 kwietnia, 17:00
Polonia WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki20 kwietnia, 19:00
Broń RadomRuch Wysokie Mazowieckie19 kwietnia, 18:00
 Kolejka 24 – 27-28 kwietnia
Legionovia LegionowoBroń Radom27 kwietnia, 16:30
Ruch Wysokie MazowieckiePolonia Warszawa28 kwietnia, 16:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiPelikan Łowicz27 kwietnia, 17:00
Unia SkierniewiceOlimpia Zambrów
Ursus WarszawaSokół Ostróda27 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów MazowieckiZnicz Biała Piska27 kwietnia, 16:00
Legia II WarszawaŁKS 1926 Łomża
Victoria SulejówekŚwit Nowy Dwór Mazowiecki27 kwietnia, 19:00
Mazur EłkHuragan Morąg27 kwietnia, 17:00
 Kolejka 25 – 4-5 maja
Mazur EłkLegionovia Legionowo4 maja, 17:00
Huragan MorągVictoria Sulejówek
Świt Nowy Dwór MazowieckiLegia II Warszawa5 maja, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaLechia Tomaszów Mazowiecki5 maja, 17:00
Znicz Biała PiskaUrsus Warszawa4 maja, 16:00
Sokół OstródaUnia Skierniewice4 maja, 18:00
Olimpia ZambrówSokół Aleksandrów Łódzki4 maja, 17:00
Pelikan ŁowiczRuch Wysokie Mazowieckie5 maja, 11:15
Polonia WarszawaBroń Radom4 maja, 19:00
 Kolejka 26 – 11-12 maja
Legionovia LegionowoPolonia Warszawa12 maja, 17:00
Broń RadomPelikan Łowicz10 maja, 18:00
Ruch Wysokie MazowieckieOlimpia Zambrów12 maja, 16:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiSokół Ostróda11 maja, 17:00
Unia SkierniewiceZnicz Biała Piska
Ursus WarszawaŁKS 1926 Łomża11 maja, 16:00
Lechia Tomaszów MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki11 maja, 16:00
Legia II WarszawaHuragan Morąg
Victoria SulejówekMazur Ełk11 maja, 19:00
 Kolejka 27 – 15 maja
Victoria SulejówekLegionovia Legionowo15 maja, 19:00
Mazur EłkLegia II Warszawa15 maja, 17:00
Huragan MorągLechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór MazowieckiUrsus Warszawa15 maja, 19:00
ŁKS 1926 ŁomżaUnia Skierniewice15 maja, 17:00
Znicz Biała PiskaSokół Aleksandrów Łódzki15 maja, 17:00
Sokół OstródaRuch Wysokie Mazowieckie15 maja, 18:00
Olimpia ZambrówBroń Radom15 maja, 17:00
Pelikan ŁowiczPolonia Warszawa15 maja, 18:00
 Kolejka 28 – 18-19 maja
Legionovia LegionowoPelikan Łowicz19 maja, 17:30
Polonia WarszawaOlimpia Zambrów19 maja, 18:00
Broń RadomSokół Ostróda18 maja, 17:00
Ruch Wysokie MazowieckieZnicz Biała Piska19 maja, 16:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiŁKS 1926 Łomża18 maja, 17:00
Unia SkierniewiceŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus WarszawaHuragan Morąg19 maja, 12:00
Lechia Tomaszów MazowieckiMazur Ełk19 maja, 11:00
Legia II WarszawaVictoria Sulejówek
 Kolejka 29 – 25-26 maja
Legia II WarszawaLegionovia Legionowo
Victoria SulejówekLechia Tomaszów Mazowiecki25 maja, 19:00
Mazur EłkUrsus Warszawa25 maja, 17:00
Huragan MorągUnia Skierniewice
Świt Nowy Dwór MazowieckiSokół Aleksandrów Łódzki26 maja, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaRuch Wysokie Mazowieckie25 maja, 17:00
Znicz Biała PiskaBroń Radom25 maja, 17:00
Sokół OstródaPolonia Warszawa25 maja, 18:00
Olimpia ZambrówPelikan Łowicz25 maja, 17:00
 Kolejka 30 – 1-2 czerwca
Legionovia LegionowoOlimpia Zambrów1 czerwca, 18:00
Pelikan ŁowiczSokół Ostróda2 czerwca, 11:15
Polonia WarszawaZnicz Biała Piska1 czerwca, 19:00
Broń RadomŁKS 1926 Łomża1 czerwca, 17:00
Ruch Wysokie MazowieckieŚwit Nowy Dwór Mazowiecki2 czerwca, 16:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiHuragan Morąg1 czerwca, 17:00
Unia SkierniewiceMazur Ełk
Ursus WarszawaVictoria Sulejówek1 czerwca, 16:00
Lechia Tomaszów MazowieckiLegia II Warszawa1 czerwca, 16:00
 Kolejka 31 – 8-9 czerwca
Lechia Tomaszów MazowieckiLegionovia Legionowo8 czerwca, 16:00
Legia II WarszawaUrsus Warszawa
Victoria SulejówekUnia Skierniewice8 czerwca, 19:00
Mazur EłkSokół Aleksandrów Łódzki8 czerwca, 17:00
Huragan MorągRuch Wysokie Mazowieckie
Świt Nowy Dwór MazowieckiBroń Radom9 czerwca, 17:00
ŁKS 1926 ŁomżaPolonia Warszawa8 czerwca, 18:00
Znicz Biała PiskaPelikan Łowicz8 czerwca, 17:00
Sokół OstródaOlimpia Zambrów8 czerwca, 18:00
 Kolejka 32 – 15-16 czerwca
Legionovia LegionowoSokół Ostróda15 czerwca, 14:00
Olimpia ZambrówZnicz Biała Piska15 czerwca, 17:00
Pelikan ŁowiczŁKS 1926 Łomża16 czerwca, 11:15
Polonia WarszawaŚwit Nowy Dwór Mazowiecki15 czerwca, 19:00
Broń RadomHuragan Morąg14 czerwca, 18:00
Ruch Wysokie MazowieckieMazur Ełk16 czerwca, 16:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiVictoria Sulejówek15 czerwca, 17:00
Unia SkierniewiceLegia II Warszawa
Ursus WarszawaLechia Tomaszów Mazowiecki15 czerwca, 16:00
 Kolejka 33 – 19 czerwca
Ursus WarszawaLegionovia Legionowo19 czerwca, 18:00
Lechia Tomaszów MazowieckiUnia Skierniewice19 czerwca, 18:00
Legia II WarszawaSokół Aleksandrów Łódzki19 czerwca, 18:00
Victoria SulejówekRuch Wysokie Mazowieckie19 czerwca, 18:00
Mazur EłkBroń Radom19 czerwca, 18:00
Huragan MorągPolonia Warszawa19 czerwca, 18:00
Świt Nowy Dwór MazowieckiPelikan Łowicz19 czerwca, 18:00
ŁKS 1926 ŁomżaOlimpia Zambrów19 czerwca, 18:00
Znicz Biała PiskaSokół Ostróda19 czerwca, 18:00
 Kolejka 34 – 22 czerwca
Legionovia LegionowoZnicz Biała Piska22 czerwca, 17:00
Sokół OstródaŁKS 1926 Łomża22 czerwca, 17:00
Olimpia ZambrówŚwit Nowy Dwór Mazowiecki22 czerwca, 17:00
Pelikan ŁowiczHuragan Morąg22 czerwca, 17:00
Polonia WarszawaMazur Ełk22 czerwca, 17:00
Broń RadomVictoria Sulejówek22 czerwca, 17:00
Ruch Wysokie MazowieckieLegia II Warszawa22 czerwca, 17:00
Sokół Aleksandrów ŁódzkiLechia Tomaszów Mazowiecki22 czerwca, 17:00
Unia SkierniewiceUrsus Warszawa22 czerwca, 17:00

Hits: 5515