Zwycięstwo w Polkowicach!

W pierwszym meczu po niemal 3 miesiącach KS Legionovia pokonała na wyjeździe Górnik Polkowice 2:1. Spotkanie odbywało się w ramach 23. kolejki II ligi.

W 7. minucie spotkania to gospodarze mogli objąć prowadzenie. Bramka padła jednak ze spalonego i ostatecznie trafienie Mariusza Szuszkiewicza nie zostało uznane. Polkowiczanie byli częściej w posiadaniu piłki i mieli optyczną przewagę, z której jednak niewiele wynikało. To zespół z Legionowa był w tym meczu konkretniejszy i niezwykle groźny w kontratakach. Jeden z nich przyniósł efekt w 42. minucie, kiedy to prowadzenie podopiecznym Bogdana Jóźwiaka dał Marcin Kluska. Górnik wyrównał w 69. minucie za sprawą samobójczego trafienia Rafała Zembrowskiego. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do Legionovii. Na niespełna 10 minut przed końcem kolejną groźną kontrę wykończył Oskar Koprowski, zapewniając tym samym zwycięstwo drużynie gości.

Legionovia wywozi bardzo cenne 3 pkt. ze stadionu, na którym nie gra się łatwo. Mamy nadzieję, że to zwycięstwo uskrzydli naszych ulubieńców i pozwoli im odnieść kolejne zwycięstwo – naszym następnym przeciwnikiem będzie Elana Toruń. To spotkanie już w najbliższą sobotę (6 czerwca) o godz. 16 w Legionowie.