Mistrzostwo u19!

Legionovia Legionowo rocznik 95/96 zdobył mistrzostwo Ligi Juniorów Starszych pokonując na własnym boisku UKS Tarczyn aż 7:0! Słowa uznania dla trenera Lewandowskiego który poprowadził drużynę do zwycięstwa w ligowych rozgrywkach! Oto relacja trenera drużyny oraz skrót spotkania:

Wczoraj w XIII kolejce podejmowaliśmy drużynę UKS Tarczyn, która jako ostatnia miała matematyczne szanse na prześcignięcie Nas w tabeli tak więc był to mecz decydujący o mistrzostwie Ligi Juniorów Starszych.Od początku pojedynku staraliśmy się siąść na przeciwniku by jak najszybciej wyjść na prowadzenie i załatwić sobie mistrza jeszcze w pierwszej połowie co Nam się udało.Po 7 minutach gry prowadziliśmy już 2-0 a bramki zdobywali dla Nas Bartek Kowalski oraz Kamil Bułka, który tego dnia obchodził swoje 18 urodziny tak więc prezent załatwił sobie znakomity.W jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy a dokładnie w 44 minucie meczu swoje drugie trafienie w tym spotkaniu dołączył Nasz napastnik popularny „Kowal” tak więc do przerwy prowadziliśmy dosyć wysoko ale nie zamierzaliśmy w tym meczu mówić ostatniego słowa.Tradycyjnie w drugiej połowie przeciwnik oddychał już rękawami a my dokonywaliśmy dzieła zniszczenia oraz potwierdzaliśmy swoje zasłużone mistrzostwo.W 49 minucie po dośrodkowaniu z bocznego sektora Szymona Koperkiewicza swoją premierową bramkę w występach ligowych zdobył Nasz nowy obrońca Daniel Kajak.Od tego momentu niestety na kolejne trafienie musieliśmy czekać aż 24 minuty co najprawdopodobniej uniemożliwiło nam zdobycie 10 bramek w tym spotkaniu a autorem był wczorajszy jubilat i Nasz kapitan Kamil Bułka.3 minuty później sędzia zarządził rzut karny dla Nas a do piłki podszedł nie kto inny jak Nasz bramkarz Kamil Łoma.Po pięknym strzale w okienko drugi zawodnik mógł się cieszyć z pierwszej bramki w życiu, która zdobyta została w meczu ligowym.W 80 minucie los oddał etatowemu wykonawcy rzutów karnych „Koperkowi” trafienie i tak sprawiedliwości stało się zadość.Niestety do końca meczu żadna bramka już nie padła i wynikiem 7-0 mogliśmy świętować pierwsze miejsce w Lidze Juniorów Starszych w sezonie 2013/14.Chłopakom chciałbym bardzo pogratulować zwycięstwa oraz zdobycie tytułu Mistrza bo pracę jaką wykonaliśmy od lipca zeszłego roku widać gołym okiem w każdym meczu.Chciałbym ich też zmobilizować do dalszych zwycięstw bo przed Nami jeszcze dwa spotkania do rozegrania na boisku a trzeci walkower (wycofana Wkra), w których trzeba śrubować dotychczasowe osiągnięcia.

Legionovia 95/96 Legionowo-UKS 95/96 Tarczyn 7:0 (3:0)
Kowalski 4(Szymański),44(Wydra),Bułka 7(Kowalski),73,Kajak 49(Koperkiewicz),Łoma 76(kar),Koperkiewicz 80(Bułka)

Łoma-Wroński(31 Romatowski),Kajak,Banaszek Ł.,Wietrak-Szymański(46 Chwiedczuk),Koperkiewicz,Janicki,Wydra,Bułka(C)-Kowalski