Wiosenna kolejka nabiera tempa i już w najbliższą środę o godzinie 17:00 nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną Wigry Suwałki. Po rozbiciu piłkarzy Garbarni Kraków 3:0 (1:0) legionowianie mają nadzieję na podtrzymanie wspaniałej passy 7 meczów bez porażki! Nasz zespół w ”tabeli wiosennej” jest na pierwszym miejscu.

W rundzie jesiennej Legionovia zremisowała na wyjeździe 1-1. Trafienie zaliczył Tlaga. Bramki z tamtego meczu: http://www.youtube.com/watch?v=yEAkLy7IADw

Podopieczni trenera Donatasa Vencevičiusa w rundzie rewanżowej zanotowali 2 zwycięstwa i 5 remisów oraz jedną porażkę z zespołem z Limanowej.

Natomiast podopieczni Marka Papszuna od porażki na wyjeździe z Wisłą Puławy są niepokonani, w tym dwa razy tylko zremisowali.

Zawodnicy z województwa podlaskiego zajmują 3 miejsce z dorobkiem 40 punktów. Dzięki zwycięstwu nad Garbarnią Kraków 3:0 (1:0) i innym korzystnym rozstrzygnięciom w pozostałych spotkaniach nasi futboliści zajmują wysokie 4 miejsce ze stratą 2 punktów…do Wigier Suwałki.

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż nasi gracze nie doznali jeszcze smaku porażki i będą chcieli włączyć się do walki o awans do I ligi! Takie same ambicje drzemią w zawodnikach z Suwałk, a więc spotkanie zapowiada się bardzo interesująco.

Bilety 10zł , kobiety i dzieci wstęp wolny

Dla osób, które tego dnia nie będą mogły dotrzeć na stadion w Legionowie relację na żywo przeprowadzi zaprzyjaźniony portal lajfy.com! Spotkanie można będzie śledzić pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-04-23/id/102359

Super-snajper – Legionovia Legionowo: Paweł Tomczyk (6 bramek)

Super-snajper – Wigry Suwałki: Tomasz Tuttas (7 bramek)

 

Kamil Stachurski

Odsłony: 148

Dodaj komentarz