Concordia Elbląg – Legionovia

Po serii spotkań z zespołami z czołówki tabeli w tym rozgromieniu Pogoni Siedlce aż 5:1 (3:1) podopieczni trenera Marka Papszuna przygotowują się do spotkania z Concordią Elbląg.

W rundzie jesiennej zawodnicy z Legionowa pokonali zespół Concordii 4:0. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywali: Konrad Karaszewski w 6 minucie, dwukrotnie Paweł Tomczyk w 10 i 73 minucie oraz Sebastian Janusiński w 85 minucie ustalając wynik meczu.

Zawodnicy z województwa warmińsko-mazurskiego po 28 kolejkach II ligi grupy wschodniej zajmują 16 miejsce z dorobkiem 29 punktów i są już niemal pewni opuszczenia grona II-ligowców. Elblążanie tylko 7 razy w tym sezonie schodzili z boiska jako zwycięzcy, 8 razy zremisowali i aż 13 przegrali.

Natomiast Legionovia po pokonaniu Pogoni Siedlce 5:1 (3:1) nadal liczy się w walce o utrzymanie statusu II- ligowca i zajmuje 7 pozycję ze stratą 2 punktów do trzecich Wigier Suwałki. Legionowianie w tym sezonie 11 razy zwyciężyli, 9 razy zremisowali i 8 razy zaznali smaku porażki.

Super-snajper Concordia Elbląg: Alfredo Zapata (5 trafień)

Super-snajper Legionovia: Paweł Tomczyk (6 trafień)

Spotkanie w Elblągu zostanie rozegrane w niedzielę 11 maja o godzinie 12:00 na stadionie OLIMPII ELBLĄG przy ulicy Agrykola 8. Pojemność stadionu: 8000 miejsc, siedzących – 500, brak oświetlenia.