Kolejka 1 – 11-12 sierpnia
Amur Wilga0-3AP Marcovia Marki12 sierpnia, 17:00
Mazur Radzymin1-1Escola Varsovia Warszawa11 sierpnia, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki1-2Dąb Wieliszew12 sierpnia, 11:00
Legionovia II Legionowo0-1Unia Warszawa29 sierpnia, 20:00
Burza Pilawa2-2Sokół Serock11 sierpnia, 14:00
Bug Wyszków2-4Victoria II Sulejówek11 sierpnia, 18:00
Promnik Łaskarzew2-1Mazur II Karczew12 sierpnia, 17:00
Agape Białołęka (Warszawa)1-3Olimpia Warszawa29 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 11:00) na stadionie Olimpii odwołany / w drugim terminie na stadionie AZS AWF
 Kolejka 2 – 15 sierpnia
Agape Białołęka (Warszawa)1-1Mazur II Karczew15 sierpnia, 17:00
na stadionie AZS AWF
Victoria II Sulejówek1-0Promnik Łaskarzew15 sierpnia, 14:00
Sokół Serock1-3Bug Wyszków15 sierpnia, 10:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 10:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Unia Warszawa3-1Burza Pilawa19 września, 20:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew4-0Legionovia II Legionowo15 sierpnia, 13:00
Escola Varsovia Warszawa0-2Świt II Nowy Dwór Mazowiecki15 sierpnia, 15:00
AP Marcovia Marki1-1Mazur Radzymin15 sierpnia, 18:00
w Ząbkach
Olimpia Warszawa4-1Amur Wilga15 sierpnia, 11:00
 Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
Amur Wilga1-2Agape Białołęka (Warszawa)19 sierpnia, 12:00
Mazur Radzymin2-1Olimpia Warszawa18 sierpnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki5-0AP Marcovia Marki19 sierpnia, 13:30
Legionovia II Legionowo1-1Escola Varsovia Warszawa19 sierpnia, 11:00
Burza Pilawa3-1Dąb Wieliszew18 sierpnia, 17:00
Bug Wyszków1-3Unia Warszawa19 sierpnia, 18:00
Promnik Łaskarzew0-2Sokół Serock19 sierpnia, 17:00
Mazur II Karczew1-2Victoria II Sulejówek18 sierpnia, 17:00
 Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
Agape Białołęka (Warszawa)5-4Victoria II Sulejówek26 sierpnia, 17:00
na stadionie AZS AWF
Sokół Serock1-0Mazur II Karczew25 sierpnia, 11:00
Unia Warszawa3-1Promnik Łaskarzew25 sierpnia, 16:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew1-1Bug Wyszków25 sierpnia, 16:00
Escola Varsovia Warszawa3-0Burza Pilawa25 sierpnia, 11:00
AP Marcovia Marki6-1Legionovia II Legionowo24 sierpnia, 18:00
Olimpia Warszawa1-1Świt II Nowy Dwór Mazowiecki25 sierpnia, 11:00
Mazur Radzymin5-1Amur Wilga26 sierpnia, 12:30
 Kolejka 5 – 1-2 września
Mazur Radzymin2-1Agape Białołęka (Warszawa)1 września, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki9-0Amur Wilga1 września, 12:00
Legionovia II Legionowo1-5Olimpia Warszawa2 września, 11:00
Burza Pilawa0-0AP Marcovia Marki1 września, 11:00
Bug Wyszków2-1Escola Varsovia Warszawa1 września, 18:00
Promnik Łaskarzew1-0Dąb Wieliszew2 września, 17:00
Mazur II Karczew0-0Unia Warszawa2 września, 15:00
Victoria II Sulejówek0-0Sokół Serock2 września, 10:00
 Kolejka 6 – 8-9 września
Agape Białołęka (Warszawa)1-1Sokół Serock8 września, 10:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew4-1Mazur II Karczew8 września, 16:00
Escola Varsovia Warszawa5-0Promnik Łaskarzew9 września, 11:00
Olimpia Warszawa3-0Burza Pilawa8 września, 11:00
Amur Wilga0-1Legionovia II Legionowo9 września, 16:00
Mazur Radzymin0-1Świt II Nowy Dwór Mazowiecki8 września, 16:30
Victoria II Sulejówek1-4Unia Warszawa9 września, 10:00
Bug Wyszków4-1AP Marcovia Marki9 września, 17:00
 Kolejka 7 – 15-16 września
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki1-0Agape Białołęka (Warszawa)15 września, 12:00
Legionovia II Legionowo0-5Mazur Radzymin15 września, 20:00
Burza Pilawa6-1Amur Wilga15 września, 11:00
Bug Wyszków2-4Olimpia Warszawa15 września, 16:00
Promnik Łaskarzew0-2AP Marcovia Marki16 września, 15:30
Mazur II Karczew0-2Escola Varsovia Warszawa16 września, 16:30
Victoria II Sulejówek7-2Dąb Wieliszew16 września, 13:30
Sokół Serock0-2Unia Warszawa15 września, 13:00
 Kolejka 8 – 22-23 września
Agape Białołęka (Warszawa)2-2Unia Warszawa22 września, 13:00
na stadionie AZS AWF
Dąb Wieliszew1-4Sokół Serock22 września, 10:00
Escola Varsovia Warszawa4-1Victoria II Sulejówek22 września, 16:00
AP Marcovia Marki1-0Mazur II Karczew22 września, 11:00
Olimpia Warszawa1-2Promnik Łaskarzew22 września, 11:00
Amur Wilga1-3Bug Wyszków23 września, 15:00
Mazur Radzymin4-1Burza Pilawa22 września, 16:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki8-0Legionovia II Legionowo23 września, 13:30
 Kolejka 9 – 29-30 września
Legionovia II Legionowo2-4Agape Białołęka (Warszawa)29 września, 19:00
Burza Pilawa3-2Świt II Nowy Dwór Mazowiecki29 września, 12:30
Bug Wyszków1-1Mazur Radzymin30 września, 19:00
Promnik Łaskarzew1-1Amur Wilga30 września, 16:00
Mazur II Karczew1-1Olimpia Warszawa30 września, 15:00
Victoria II Sulejówek1-0AP Marcovia Marki29 września, 15:30
Sokół Serock6-3Escola Varsovia Warszawa29 września, 13:00
Unia Warszawa1-2Dąb Wieliszew29 września, 16:00
na stadionie MBOPN
 Kolejka 10 – 6-7 października
Agape Białołęka (Warszawa)1-2Dąb Wieliszew6 października, 10:00
na stadionie AZS AWF
Escola Varsovia Warszawa0-3Unia Warszawa7 października, 11:00
AP Marcovia Marki3-1Sokół Serock6 października, 13:00
Olimpia Warszawa2-1Victoria II Sulejówek6 października, 11:00
Amur Wilga0-1Mazur II Karczew7 października, 13:00
Mazur Radzymin2-1Promnik Łaskarzew6 października, 15:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki3-1Bug Wyszków6 października, 14:30
Legionovia II Legionowo6-1Burza Pilawa7 października, 17:00
 Kolejka 11 – 13-14 października
Burza Pilawa2-2Agape Białołęka (Warszawa)13 października, 11:00
Bug Wyszków1-9Legionovia II Legionowo13 października, 17:00
Promnik Łaskarzew1-3Świt II Nowy Dwór Mazowiecki13 października, 15:30
Mazur II Karczew0-2Mazur Radzymin14 października, 15:00
Victoria II Sulejówek4-0Amur Wilga14 października, 10:00
Sokół Serock0-2Olimpia Warszawa14 października, 13:00
Unia Warszawa0-2AP Marcovia Marki13 października, 16:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew4-3Escola Varsovia Warszawa13 października, 15:30
 Kolejka 12 – 20-21 października
Agape Białołęka (Warszawa)0-1Escola Varsovia Warszawa20 października, 11:00
na stadionie AZS AWF
AP Marcovia Marki1-1Dąb Wieliszew20 października, 12:00
Olimpia Warszawa3-1Unia Warszawa20 października, 11:00
Amur Wilga4-1Sokół Serock21 października, 15:00
Mazur Radzymin4-0Victoria II Sulejówek20 października, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki2-0Mazur II Karczew21 października, 13:30
Legionovia II Legionowo3-0Promnik Łaskarzew21 października, 11:00
Burza Pilawa0-3Bug Wyszków20 października, 15:00
 Kolejka 13 – 27-28 października
Bug Wyszków1-0Agape Białołęka (Warszawa)27 października, 18:00
Promnik Łaskarzew3-1Burza Pilawa28 października, 13:30
Mazur II Karczew0-2Legionovia II Legionowo28 października, 18:00
Victoria II Sulejówek2-2Świt II Nowy Dwór Mazowiecki27 października, 16:00
Sokół Serock1-2Mazur Radzymin26 października, 19:00
Unia Warszawa5-2Amur Wilga27 października, 15:30
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew2-1Olimpia Warszawa27 października, 13:30
Escola Varsovia Warszawa3-0AP Marcovia Marki28 października, 11:00
 Kolejka 14 – 3-4 listopada
Agape Białołęka (Warszawa)1-1AP Marcovia Marki4 listopada, 13:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa1-5Escola Varsovia Warszawa3 listopada, 11:00
Amur Wilga0-3Dąb Wieliszew4 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Mazur Radzymin2-1Unia Warszawa3 listopada, 13:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki1-0Sokół Serock4 listopada, 13:30
Legionovia II Legionowo2-0Victoria II Sulejówek3 listopada, 14:00
Burza Pilawa0-1Mazur II Karczew4 listopada, 13:00
Bug Wyszków4-1Promnik Łaskarzew3 listopada, 18:00
 Kolejka 15 – 10-11 listopada
Promnik Łaskarzew3-3Agape Białołęka (Warszawa)11 listopada, 13:00
Mazur II Karczew0-3Bug Wyszków10 listopada, 13:22
Mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 22-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów.
Victoria II Sulejówek7-0Burza Pilawa11 listopada, 13:00
Sokół Serock5-3Legionovia II Legionowo10 listopada, 13:00
Unia Warszawa1-2Świt II Nowy Dwór Mazowiecki11 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Dąb Wieliszew1-1Mazur Radzymin11 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa13-0Amur Wilga11 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki2-3Olimpia Warszawa7 listopada, 20:20
w Ząbkach; na bocznym boisku Dozbud Areny / mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
 Kolejka 16 – 17-18 listopada
Olimpia Warszawa2-1Agape Białołęka (Warszawa)17 listopada, 11:00
AP Marcovia Marki3-0Amur Wilga18 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Escola Varsovia Warszawa2-0Mazur Radzymin17 listopada, 11:00
Dąb Wieliszew3-2Świt II Nowy Dwór Mazowiecki18 listopada, 13:00
Unia Warszawa2-0Legionovia II Legionowo17 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock3-1Burza Pilawa17 listopada, 10:00
Victoria II Sulejówek0-3Bug Wyszków18 listopada, 13:00
Mazur II Karczew0-1Promnik Łaskarzew18 listopada, 12:00
 Kolejka 17 – 23-24 marca
Mazur II Karczew2-3Agape Białołęka (Warszawa)24 marca, 16:00
Promnik Łaskarzew3-2Victoria II Sulejówek24 marca, 15:00
Bug Wyszków3-1Sokół Serock24 marca, 16:00
Burza Pilawa1-2Unia Warszawa24 marca, 14:00
Legionovia II Legionowo2-1Dąb Wieliszew24 marca, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki4-1Escola Varsovia Warszawa24 marca, 12:30
Mazur Radzymin4-1AP Marcovia Marki23 marca, 15:00
Amur Wilga0-4Olimpia Warszawa24 marca, 15:00
 Kolejka 18 – 30-31 marca
Agape Białołęka (Warszawa)1-0Amur Wilga30 marca, 11:00
na stadionie AZS AWF
Olimpia Warszawa2-0Mazur Radzymin30 marca, 11:00
AP Marcovia Marki0-0Świt II Nowy Dwór Mazowiecki30 marca, 14:30
Escola Varsovia Warszawa0-0Legionovia II Legionowo31 marca, 14:00
Dąb Wieliszew1-1Burza Pilawa30 marca, 11:00
Unia Warszawa4-0Bug Wyszków30 marca, 15:00
na stadionie MBOPN
Sokół Serock4-2Promnik Łaskarzew30 marca, 16:00
Victoria II SulejówekMazur II Karczew3 kwietnia, 20:00
 Kolejka 19 – 6-7 kwietnia
Amur WilgaMazur Radzymin7 kwietnia, 16:00
Victoria II SulejówekAgape Białołęka (Warszawa)7 kwietnia, 12:00
Mazur II KarczewSokół Serock7 kwietnia, 16:30
Promnik ŁaskarzewUnia Warszawa7 kwietnia, 15:00
Bug WyszkówDąb Wieliszew6 kwietnia, 19:00
Burza PilawaEscola Varsovia Warszawa7 kwietnia, 15:00
Legionovia II LegionowoAP Marcovia Marki7 kwietnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór MazowieckiOlimpia Warszawa6 kwietnia, 14:00
 Kolejka 20 – 13-14 kwietnia
Agape Białołęka (Warszawa)Mazur Radzymin
Amur WilgaŚwit II Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia WarszawaLegionovia II Legionowo
AP Marcovia MarkiBurza Pilawa
Escola Varsovia WarszawaBug Wyszków
Dąb WieliszewPromnik Łaskarzew
Unia WarszawaMazur II Karczew
Sokół SerockVictoria II Sulejówek
 Kolejka 21 – 19-20 kwietnia
Unia WarszawaVictoria II Sulejówek
AP Marcovia MarkiBug Wyszków
Sokół SerockAgape Białołęka (Warszawa)
Mazur II KarczewDąb Wieliszew
Promnik ŁaskarzewEscola Varsovia Warszawa
Burza PilawaOlimpia Warszawa
Legionovia II LegionowoAmur Wilga
Świt II Nowy Dwór MazowieckiMazur Radzymin
 Kolejka 22 – 27-28 kwietnia
Agape Białołęka (Warszawa)Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Mazur RadzyminLegionovia II Legionowo
Amur WilgaBurza Pilawa
Olimpia WarszawaBug Wyszków
AP Marcovia MarkiPromnik Łaskarzew
Escola Varsovia WarszawaMazur II Karczew
Dąb WieliszewVictoria II Sulejówek
Unia WarszawaSokół Serock
 Kolejka 23 – 4-5 maja
Unia WarszawaAgape Białołęka (Warszawa)
Sokół SerockDąb Wieliszew
Victoria II SulejówekEscola Varsovia Warszawa
Mazur II KarczewAP Marcovia Marki
Promnik ŁaskarzewOlimpia Warszawa
Bug WyszkówAmur Wilga
Burza PilawaMazur Radzymin
Legionovia II LegionowoŚwit II Nowy Dwór Mazowiecki
 Kolejka 24 – 11-12 maja
Agape Białołęka (Warszawa)Legionovia II Legionowo
Świt II Nowy Dwór MazowieckiBurza Pilawa
Mazur RadzyminBug Wyszków
Amur WilgaPromnik Łaskarzew
Olimpia WarszawaMazur II Karczew
AP Marcovia MarkiVictoria II Sulejówek
Escola Varsovia WarszawaSokół Serock
Dąb WieliszewUnia Warszawa
 Kolejka 25 – 18-19 maja
Dąb WieliszewAgape Białołęka (Warszawa)
Unia WarszawaEscola Varsovia Warszawa
Sokół SerockAP Marcovia Marki
Victoria II SulejówekOlimpia Warszawa
Mazur II KarczewAmur Wilga
Promnik ŁaskarzewMazur Radzymin
Bug WyszkówŚwit II Nowy Dwór Mazowiecki
Burza PilawaLegionovia II Legionowo
 Kolejka 26 – 22 maja
Agape Białołęka (Warszawa)Burza Pilawa
Legionovia II LegionowoBug Wyszków
Świt II Nowy Dwór MazowieckiPromnik Łaskarzew
Mazur RadzyminMazur II Karczew
Amur WilgaVictoria II Sulejówek
Olimpia WarszawaSokół Serock
AP Marcovia MarkiUnia Warszawa
Escola Varsovia WarszawaDąb Wieliszew
 Kolejka 27 – 25-26 maja
Escola Varsovia WarszawaAgape Białołęka (Warszawa)
Dąb WieliszewAP Marcovia Marki
Unia WarszawaOlimpia Warszawa
Sokół SerockAmur Wilga
Victoria II SulejówekMazur Radzymin
Mazur II KarczewŚwit II Nowy Dwór Mazowiecki
Promnik ŁaskarzewLegionovia II Legionowo
Bug WyszkówBurza Pilawa
 Kolejka 28 – 1-2 czerwca
Agape Białołęka (Warszawa)Bug Wyszków
Burza PilawaPromnik Łaskarzew
Legionovia II LegionowoMazur II Karczew
Świt II Nowy Dwór MazowieckiVictoria II Sulejówek
Mazur RadzyminSokół Serock
Amur WilgaUnia Warszawa
Olimpia WarszawaDąb Wieliszew
AP Marcovia MarkiEscola Varsovia Warszawa
 Kolejka 29 – 8-9 czerwca
AP Marcovia MarkiAgape Białołęka (Warszawa)
Escola Varsovia WarszawaOlimpia Warszawa
Dąb WieliszewAmur Wilga
Unia WarszawaMazur Radzymin
Sokół SerockŚwit II Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria II SulejówekLegionovia II Legionowo
Mazur II KarczewBurza Pilawa
Promnik ŁaskarzewBug Wyszków
 Kolejka 30 – 15-16 czerwca
Agape Białołęka (Warszawa)Promnik Łaskarzew
Bug WyszkówMazur II Karczew
Burza PilawaVictoria II Sulejówek
Legionovia II LegionowoSokół Serock
Świt II Nowy Dwór MazowieckiUnia Warszawa
Mazur RadzyminDąb Wieliszew
Amur WilgaEscola Varsovia Warszawa
Olimpia WarszawaAP Marcovia Marki

Hits: 7846