Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

 

Unia Skierniewice Legionovia Legionowo 11 sierpnia, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Ursus Warszawa 10 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 sierpnia, 17:00
Broń Radom Legia II Warszawa 11 sierpnia, 18:00
Polonia Warszawa Victoria Sulejówek 11 sierpnia, 19:00
Pelikan Łowicz MKS Ełk 12 sierpnia, 11:15
Olimpia Zambrów Huragan Morąg 11 sierpnia, 17:00
Sokół Ostróda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 sierpnia, 18:00
Znicz Biała Piska ŁKS 1926 Łomża 12 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 2 – 15 sierpnia

 

Legionovia Legionowo ŁKS 1926 Łomża 15 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Znicz Biała Piska 15 sierpnia, 18:00
Huragan Morąg Sokół Ostróda 15 sierpnia, 17:00
MKS Ełk Olimpia Zambrów 15 sierpnia, 17:00
Victoria Sulejówek Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 19:00
Legia II Warszawa Polonia Warszawa 15 sierpnia, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Broń Radom 15 sierpnia, 17:00
Ursus Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie 15 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice Sokół Aleksandrów Łódzki 15 sierpnia, 17:00
   Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
         

 

Sokół Aleksandrów Łódzki Legionovia Legionowo 18 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Unia Skierniewice 19 sierpnia, 17:00
Broń Radom Ursus Warszawa 19 sierpnia, 12:00
Polonia Warszawa Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz Legia II Warszawa 19 sierpnia, 11:15
Olimpia Zambrów Victoria Sulejówek 19 sierpnia, 16:00
Sokół Ostróda MKS Ełk 18 sierpnia, 18:00
Znicz Biała Piska Huragan Morąg 18 sierpnia, 17:00
ŁKS 1926 Łomża Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 4 – 25-26 sierpnia

 

Legionovia Legionowo Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 sierpnia, 17:00
Huragan Morąg ŁKS 1926 Łomża 25 sierpnia, 17:00
MKS Ełk Znicz Biała Piska 25 sierpnia, 17:00
Victoria Sulejówek Sokół Ostróda 24 sierpnia, 19:00
Legia II Warszawa Olimpia Zambrów 26 sierpnia, 11:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Pelikan Łowicz 26 sierpnia, 11:00
Ursus Warszawa Polonia Warszawa 25 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice Broń Radom 25 sierpnia, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Ruch Wysokie Mazowieckie 25 sierpnia, 17:00

 

 Kolejka 5 – 1-2 września

 

Ruch Wysokie Mazowieckie Legionovia Legionowo 2 września, 17:00
Broń Radom Sokół Aleksandrów Łódzki 1 września, 17:00
Polonia Warszawa Unia Skierniewice 1 września, 19:00
Pelikan Łowicz Ursus Warszawa 2 września, 11:15
Olimpia Zambrów Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 września, 16:00
Sokół Ostróda Legia II Warszawa 1 września, 18:00
Znicz Biała Piska Victoria Sulejówek 1 września, 16:00
ŁKS 1926 Łomża MKS Ełk 1 września, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Huragan Morąg 31 sierpnia, 19:00

 

 Kolejka 6 – 5 września

 

Legionovia Legionowo Huragan Morąg 5 września, 17:00
MKS Ełk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 17:00
Victoria Sulejówek ŁKS 1926 Łomża 5 września, 19:00
Legia II Warszawa Znicz Biała Piska 5 września, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Ostróda 5 września, 17:00
Ursus Warszawa Olimpia Zambrów 5 września, 17:00
Unia Skierniewice Pelikan Łowicz 5 września, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Polonia Warszawa 5 września, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Broń Radom 5 września, 17:00

 

 Kolejka 7 – 8-9 września

 

Broń Radom Legionovia Legionowo 9 września, 12:00
Polonia Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie 9 września, 18:00
Pelikan Łowicz Sokół Aleksandrów Łódzki 9 września, 11:15
Olimpia Zambrów Unia Skierniewice 8 września, 16:00
Sokół Ostróda Ursus Warszawa 8 września, 18:00
Znicz Biała Piska Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 września, 16:00
ŁKS 1926 Łomża Legia II Warszawa 8 września, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Victoria Sulejówek 9 września, 17:00
Huragan Morąg MKS Ełk 8 września, 17:00

 

 Kolejka 8 – 15-16 września

 

Legionovia Legionowo MKS Ełk 15 września, 16:30
Victoria Sulejówek Huragan Morąg 15 września, 19:00
Legia II Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki  
Lechia Tomaszów Mazowiecki ŁKS 1926 Łomża 16 września, 11:00
Ursus Warszawa Znicz Biała Piska 15 września, 16:00
Unia Skierniewice Sokół Ostróda 15 września, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Olimpia Zambrów 15 września, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Pelikan Łowicz 16 września, 17:00
Broń Radom Polonia Warszawa 15 września, 17:00

 

 Kolejka 9 – 22-23 września

 

Polonia Warszawa Legionovia Legionowo 22 września, 17:00
Pelikan Łowicz Broń Radom 22 września, 16:00
Olimpia Zambrów Ruch Wysokie Mazowieckie 22 września, 15:00
Sokół Ostróda Sokół Aleksandrów Łódzki 22 września, 18:00
Znicz Biała Piska Unia Skierniewice 22 września, 15:00
ŁKS 1926 Łomża Ursus Warszawa 22 września, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 września, 17:00
Huragan Morąg Legia II Warszawa 22 września, 16:00
MKS Ełk Victoria Sulejówek 22 września, 16:00

 

 Kolejka 10 – 29-30 września

 

Legionovia Legionowo Victoria Sulejówek 29 września, 16:00
Legia II Warszawa MKS Ełk  
Lechia Tomaszów Mazowiecki Huragan Morąg 30 września, 11:00
Ursus Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 16:00
Unia Skierniewice ŁKS 1926 Łomża 29 września, 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Znicz Biała Piska 29 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Sokół Ostróda 30 września, 17:00
Broń Radom Olimpia Zambrów 29 września, 17:00
Polonia Warszawa Pelikan Łowicz 30 września, 17:00

 

 Kolejka 11 – 6-7 października

 

Pelikan Łowicz Legionovia Legionowo 7 października, 11:15
Olimpia Zambrów Polonia Warszawa 6 października, 15:00
Sokół Ostróda Broń Radom 6 października, 18:00
Znicz Biała Piska Ruch Wysokie Mazowieckie 6 października, 15:00
ŁKS 1926 Łomża Sokół Aleksandrów Łódzki 6 października, 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Unia Skierniewice 6 października, 17:00
Huragan Morąg Ursus Warszawa 6 października, 15:00
MKS Ełk Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 października, 14:00
Victoria Sulejówek Legia II Warszawa 6 października, 19:00

 

 Kolejka 12 – 13-14 października

 

Legionovia Legionowo Legia II Warszawa 13 października, 15:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki Victoria Sulejówek 14 października, 11:00
Ursus Warszawa MKS Ełk 13 października, 15:00
Unia Skierniewice Huragan Morąg 13 października, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS 1926 Łomża 14 października, 17:00
Broń Radom Znicz Biała Piska 13 października, 17:00
Polonia Warszawa Sokół Ostróda 13 października, 17:00
Pelikan Łowicz Olimpia Zambrów 14 października, 11:15

 

 Kolejka 13 – 20-21 października

 

Olimpia Zambrów Legionovia Legionowo 20 października, 15:00
Sokół Ostróda Pelikan Łowicz 20 października, 18:00
Znicz Biała Piska Polonia Warszawa 20 października, 14:00
ŁKS 1926 Łomża Broń Radom 20 października, 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października, 17:00
Huragan Morąg Sokół Aleksandrów Łódzki 20 października, 14:00
MKS Ełk Unia Skierniewice 20 października, 13:00
Victoria Sulejówek Ursus Warszawa 20 października, 18:00
Legia II Warszawa Lechia Tomaszów Mazowiecki  

 

 Kolejka 14 – 27-28 października

 

Legionovia Legionowo Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 października, 13:00
Ursus Warszawa Legia II Warszawa 27 października, 13:00
Unia Skierniewice Victoria Sulejówek 27 października, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki MKS Ełk 27 października, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Huragan Morąg 28 października, 17:00
Broń Radom Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 17:00
Polonia Warszawa ŁKS 1926 Łomża 27 października, 17:00
Pelikan Łowicz Znicz Biała Piska 28 października, 11:15
Olimpia Zambrów Sokół Ostróda 27 października, 14:00

 

 Kolejka 15 – 3-4 listopada

 

Sokół Ostróda Legionovia Legionowo 3 listopada, 18:00
Znicz Biała Piska Olimpia Zambrów 3 listopada, 13:00
ŁKS 1926 Łomża Pelikan Łowicz 3 listopada, 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Warszawa  
Huragan Morąg Broń Radom 3 listopada, 13:00
MKS Ełk Ruch Wysokie Mazowieckie 3 listopada, 13:00
Victoria Sulejówek Sokół Aleksandrów Łódzki 3 listopada, 18:00
Legia II Warszawa Unia Skierniewice  
Lechia Tomaszów Mazowiecki Ursus Warszawa 4 listopada, 11:00

 

 Kolejka 16 – 10-11 listopada

 

Legionovia Legionowo Ursus Warszawa 10 listopada, 13:00
Unia Skierniewice Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 listopada, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki Legia II Warszawa 10 listopada, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie Victoria Sulejówek  
Broń Radom MKS Ełk 10 listopada, 17:00
Polonia Warszawa Huragan Morąg 10 listopada, 17:00
Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada, 11:15
Olimpia Zambrów ŁKS 1926 Łomża 10 listopada, 13:00
Sokół Ostróda Znicz Biała Piska 10 listopada, 18:00

 

 Kolejka 17 – 17-18 listopada

 

Znicz Biała Piska Legionovia Legionowo 17 listopada, 13:00
ŁKS 1926 Łomża Sokół Ostróda 17 listopada, 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Olimpia Zambrów  
Huragan Morąg Pelikan Łowicz 17 listopada, 13:00
MKS Ełk Polonia Warszawa 17 listopada, 13:00
Victoria Sulejówek Broń Radom 17 listopada, 16:00
Legia II Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie  
Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki 18 listopada, 11:00
Ursus Warszawa Unia Skierniewice 17 listopada, 13:00

 

Hits: 1056