Kolejka nr 1 data: 30-03-2019

NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. FFA Warszawa 30-03-2019
o godzinie: 11:00
MUKS DĄBRÓWKA KS Legionovia 30-03-2019
o godzinie: 10:00
MKS Wicher II Kobyłka MKS BUG Wyszków 30-03-2019
o godzinie: 08:30

Kolejka nr 2 data: 06-04-2019

FFA Warszawa MKS BUG Wyszków 06-04-2019
o godzinie: 16:45
KS Legionovia MKS Wicher II Kobyłka 07-04-2019
o godzinie: 10:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. MUKS DĄBRÓWKA 06-04-2019
o godzinie: 10:00

Kolejka nr 3 data: 13-04-2019

MUKS DĄBRÓWKA FFA Warszawa 13-04-2019
o godzinie: 10:00
MKS Wicher II Kobyłka NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 13-04-2019
o godzinie: 12:00
MKS BUG Wyszków KS Legionovia 13-04-2019
o godzinie: 12:00

Kolejka nr 4 data: 27-04-2019

FFA Warszawa KS Legionovia 28-04-2019
o godzinie: 11:30
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. MKS BUG Wyszków 27-04-2019
MUKS DĄBRÓWKA MKS Wicher II Kobyłka 27-04-2019

Kolejka nr 5 data: 11-05-2019

MKS Wicher II Kobyłka FFA Warszawa 11-05-2019
MKS BUG Wyszków MUKS DĄBRÓWKA 12-05-2019
o godzinie: 10:00
KS Legionovia NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 11-05-2019

Kolejka nr 6 data: 18-05-2019

FFA Warszawa NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 19-05-2019
o godzinie: 10:00
KS Legionovia MUKS DĄBRÓWKA 18-05-2019
MKS BUG Wyszków MKS Wicher II Kobyłka 18-05-2019
o godzinie: 13:00

Kolejka nr 7 data: 25-05-2019

MKS BUG Wyszków FFA Warszawa 25-05-2019
o godzinie: 14:30
MKS Wicher II Kobyłka KS Legionovia 25-05-2019
MUKS DĄBRÓWKA NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 25-05-2019

Kolejka nr 8 data: 01-06-2019

FFA Warszawa MUKS DĄBRÓWKA 02-06-2019
o godzinie: 13:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. MKS Wicher II Kobyłka 01-06-2019
KS Legionovia MKS BUG Wyszków 01-06-2019

Kolejka nr 9 data: 08-06-2019

KS Legionovia FFA Warszawa 08-06-2019
MKS BUG Wyszków NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 08-06-2019
o godzinie: 13:00
MKS Wicher II Kobyłka MUKS DĄBRÓWKA 08-06-2019

Kolejka nr 10 data: 15-06-2019

FFA Warszawa MKS Wicher II Kobyłka 16-06-2019
o godzinie: 14:30
MUKS DĄBRÓWKA MKS BUG Wyszków 15-06-2019
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. KS Legionovia 15-06-2019

Hits: 670