Kolejka nr 1 data: 30-03-2019

PWKS Huragan Wołomin FFA Warszawa 31-03-2019
o godzinie: 10:00
RKS Mazur Radzymin KS Legionovia 29-03-2019
o godzinie: 18:45
UKS ORŁY ZIELONKA NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 30-03-2019
o godzinie: 09:00

Kolejka nr 2 data: 06-04-2019

FFA Warszawa NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 06-04-2019
o godzinie: 16:45
KS Legionovia UKS ORŁY ZIELONKA 06-04-2019
o godzinie: 10:00
PWKS Huragan Wołomin RKS Mazur Radzymin 07-04-2019
o godzinie: 09:30

Kolejka nr 3 data: 13-04-2019

RKS Mazur Radzymin FFA Warszawa 13-04-2019
o godzinie: 11:00
UKS ORŁY ZIELONKA PWKS Huragan Wołomin 13-04-2019
o godzinie: 10:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. KS Legionovia 14-04-2019
o godzinie: 13:00

Kolejka nr 4 data: 27-04-2019

FFA Warszawa KS Legionovia 24-04-2019
o godzinie: 18:00
PWKS Huragan Wołomin NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 27-04-2019
o godzinie: 14:00
RKS Mazur Radzymin UKS ORŁY ZIELONKA 27-04-2019
o godzinie: 13:00

Kolejka nr 5 data: 11-05-2019

UKS ORŁY ZIELONKA FFA Warszawa 11-05-2019
o godzinie: 10:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. RKS Mazur Radzymin 12-05-2019
o godzinie: 13:00
KS Legionovia PWKS Huragan Wołomin 12-05-2019
o godzinie: 10:00

Kolejka nr 6 data: 18-05-2019

FFA Warszawa PWKS Huragan Wołomin 19-05-2019
o godzinie: 10:00
KS Legionovia RKS Mazur Radzymin 18-05-2019
o godzinie: 10:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. UKS ORŁY ZIELONKA 19-05-2019
o godzinie: 13:00

Kolejka nr 7 data: 25-05-2019

NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. FFA Warszawa 26-05-2019
o godzinie: 13:00
UKS ORŁY ZIELONKA KS Legionovia 25-05-2019
o godzinie: 10:00
RKS Mazur Radzymin PWKS Huragan Wołomin 25-05-2019
o godzinie: 11:00

Kolejka nr 8 data: 01-06-2019

FFA Warszawa RKS Mazur Radzymin 01-06-2019
o godzinie: 16:30
PWKS Huragan Wołomin UKS ORŁY ZIELONKA 02-06-2019
o godzinie: 10:00
KS Legionovia NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 01-06-2019
o godzinie: 10:00

Kolejka nr 9 data: 08-06-2019

KS Legionovia FFA Warszawa 08-06-2019
o godzinie: 10:00
NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. PWKS Huragan Wołomin 08-06-2019
UKS ORŁY ZIELONKA RKS Mazur Radzymin 08-06-2019
o godzinie: 10:00

Kolejka nr 10 data: 15-06-2019

FFA Warszawa UKS ORŁY ZIELONKA 16-06-2019
o godzinie: 14:30
RKS Mazur Radzymin NOSIR Świt Nowy Dwór Maz. 15-06-2019
o godzinie: 13:00
PWKS Huragan Wołomin KS Legionovia 16-06-2019
o godzinie: 10:00

Hits: 2388