Kolejka nr 1 data: 23-03-2019

UKS BIAŁE ORŁY AP Agape Białołęka 24-03-2019
o godzinie: 11:00
OSTROŁĘCKA APN ESCOLA VARSOVIA 24-03-2019
o godzinie: 13:00
MKS Mławianka Mława KS Legionovia 24-03-2019
o godzinie: 11:00
MKS Ciechanów KS Stoczniowiec Płock 24-03-2019
o godzinie: 16:00

Kolejka nr 2 data: 30-03-2019

AP Agape Białołęka KS Stoczniowiec Płock 30-03-2019
o godzinie: 13:30
KS Legionovia MKS Ciechanów 31-03-2019
o godzinie: 15:30
ESCOLA VARSOVIA MKS Mławianka Mława 30-03-2019
o godzinie: 17:30
UKS BIAŁE ORŁY OSTROŁĘCKA APN 31-03-2019
o godzinie: 18:00

Kolejka nr 3 data: 06-04-2019

OSTROŁĘCKA APN AP Agape Białołęka 07-04-2019
o godzinie: 11:00
MKS Mławianka Mława UKS BIAŁE ORŁY 06-04-2019
o godzinie: 12:00
MKS Ciechanów ESCOLA VARSOVIA 07-04-2019
o godzinie: 17:00
KS Stoczniowiec Płock KS Legionovia 07-04-2019
o godzinie: 11:00

Kolejka nr 4 data: 13-04-2019

AP Agape Białołęka KS Legionovia 13-04-2019
o godzinie: 13:30
ESCOLA VARSOVIA KS Stoczniowiec Płock 14-04-2019
o godzinie: 12:00
UKS BIAŁE ORŁY MKS Ciechanów 14-04-2019
o godzinie: 18:00
OSTROŁĘCKA APN MKS Mławianka Mława 14-04-2019
o godzinie: 11:00

Kolejka nr 5 data: 19-04-2019

MKS Mławianka Mława AP Agape Białołęka 17-04-2019
o godzinie: 16:00
MKS Ciechanów OSTROŁĘCKA APN 19-04-2019
KS Stoczniowiec Płock UKS BIAŁE ORŁY 19-04-2019
o godzinie: 18:00
KS Legionovia ESCOLA VARSOVIA 20-04-2019
o godzinie: 14:00

Kolejka nr 6 data: 27-04-2019

AP Agape Białołęka ESCOLA VARSOVIA 27-04-2019
UKS BIAŁE ORŁY KS Legionovia 27-04-2019
OSTROŁĘCKA APN KS Stoczniowiec Płock 28-04-2019
o godzinie: 11:00
MKS Mławianka Mława MKS Ciechanów 28-04-2019
o godzinie: 11:00

Kolejka nr 7 data: 04-05-2019

MKS Ciechanów AP Agape Białołęka 04-05-2019
o godzinie: 12:00
KS Stoczniowiec Płock MKS Mławianka Mława 05-05-2019
o godzinie: 11:00
KS Legionovia OSTROŁĘCKA APN 04-05-2019
ESCOLA VARSOVIA UKS BIAŁE ORŁY 05-05-2019
o godzinie: 18:00

Kolejka nr 8 data: 08-05-2019

AP Agape Białołęka UKS BIAŁE ORŁY 08-05-2019
ESCOLA VARSOVIA OSTROŁĘCKA APN 08-05-2019
KS Legionovia MKS Mławianka Mława 08-05-2019
KS Stoczniowiec Płock MKS Ciechanów 08-05-2019
o godzinie: 18:00

Kolejka nr 9 data: 11-05-2019

KS Stoczniowiec Płock AP Agape Białołęka 12-05-2019
o godzinie: 11:00
MKS Ciechanów KS Legionovia 11-05-2019
MKS Mławianka Mława ESCOLA VARSOVIA 12-05-2019
o godzinie: 11:00
OSTROŁĘCKA APN UKS BIAŁE ORŁY 12-05-2019
o godzinie: 11:00

Kolejka nr 10 data: 18-05-2019

AP Agape Białołęka OSTROŁĘCKA APN 18-05-2019
UKS BIAŁE ORŁY MKS Mławianka Mława 18-05-2019
ESCOLA VARSOVIA MKS Ciechanów 18-05-2019
o godzinie: 18:00
KS Legionovia KS Stoczniowiec Płock 18-05-2019

Kolejka nr 11 data: 25-05-2019

KS Legionovia AP Agape Białołęka 25-05-2019
KS Stoczniowiec Płock ESCOLA VARSOVIA 26-05-2019
o godzinie: 11:00
MKS Ciechanów UKS BIAŁE ORŁY 25-05-2019
MKS Mławianka Mława OSTROŁĘCKA APN 26-05-2019
o godzinie: 11:00

Kolejka nr 12 data: 01-06-2019

AP Agape Białołęka MKS Mławianka Mława 01-06-2019
OSTROŁĘCKA APN MKS Ciechanów 02-06-2019
o godzinie: 18:00
UKS BIAŁE ORŁY KS Stoczniowiec Płock 01-06-2019
ESCOLA VARSOVIA KS Legionovia 02-06-2019
o godzinie: 12:00

Kolejka nr 13 data: 08-06-2019

ESCOLA VARSOVIA AP Agape Białołęka 09-06-2019
o godzinie: 18:00
KS Legionovia UKS BIAŁE ORŁY 08-06-2019
o godzinie: 12:00
KS Stoczniowiec Płock OSTROŁĘCKA APN 09-06-2019
o godzinie: 11:00
MKS Ciechanów MKS Mławianka Mława 08-06-2019

Kolejka nr 14 data: 15-06-2019

AP Agape Białołęka MKS Ciechanów 15-06-2019
MKS Mławianka Mława KS Stoczniowiec Płock 16-06-2019
o godzinie: 11:00
OSTROŁĘCKA APN KS Legionovia 15-06-2019
o godzinie: 14:00
UKS BIAŁE ORŁY ESCOLA VARSOVIA 15-06-2019

Hits: 835