Kolejka nr 1 data: 18-08-2018

UKS BIAŁE ORŁY ESCOLA VARSOVIA
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU GKS Delta Słupno
OSTROŁĘCKA APN KS Drukarz W-wa
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. KS Legionovia

Kolejka nr 2 data: 25-08-2018

ESCOLA VARSOVIA KS Legionovia
KS Drukarz W-wa MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL.
GKS Delta Słupno OSTROŁĘCKA APN
UKS BIAŁE ORŁY PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU

Kolejka nr 3 data: 29-08-2018

PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU ESCOLA VARSOVIA
OSTROŁĘCKA APN UKS BIAŁE ORŁY
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. GKS Delta Słupno
KS Legionovia KS Drukarz W-wa

Kolejka nr 4 data: 01-09-2018

ESCOLA VARSOVIA KS Drukarz W-wa
GKS Delta Słupno KS Legionovia
UKS BIAŁE ORŁY MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL.
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU OSTROŁĘCKA APN

Kolejka nr 5 data: 08-09-2018

OSTROŁĘCKA APN ESCOLA VARSOVIA
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU
KS Legionovia UKS BIAŁE ORŁY
KS Drukarz W-wa GKS Delta Słupno

Kolejka nr 6 data: 15-09-2018

ESCOLA VARSOVIA GKS Delta Słupno
UKS BIAŁE ORŁY KS Drukarz W-wa
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU KS Legionovia
OSTROŁĘCKA APN MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL.

Kolejka nr 7 data: 22-09-2018

MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. ESCOLA VARSOVIA
KS Legionovia OSTROŁĘCKA APN
KS Drukarz W-wa PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU
GKS Delta Słupno UKS BIAŁE ORŁY

Kolejka nr 8 data: 29-09-2018

ESCOLA VARSOVIA UKS BIAŁE ORŁY
GKS Delta Słupno PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU
KS Drukarz W-wa OSTROŁĘCKA APN
KS Legionovia MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL.

Kolejka nr 9 data: 06-10-2018

KS Legionovia ESCOLA VARSOVIA
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. KS Drukarz W-wa
OSTROŁĘCKA APN GKS Delta Słupno
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU UKS BIAŁE ORŁY

Kolejka nr 10 data: 13-10-2018

ESCOLA VARSOVIA PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU
UKS BIAŁE ORŁY OSTROŁĘCKA APN
GKS Delta Słupno MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL.
KS Drukarz W-wa KS Legionovia

Kolejka nr 11 data: 20-10-2018

KS Drukarz W-wa ESCOLA VARSOVIA
KS Legionovia GKS Delta Słupno
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. UKS BIAŁE ORŁY
OSTROŁĘCKA APN PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU

Kolejka nr 12 data: 27-10-2018

ESCOLA VARSOVIA OSTROŁĘCKA APN
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL.
UKS BIAŁE ORŁY KS Legionovia
GKS Delta Słupno KS Drukarz W-wa

Kolejka nr 13 data: 03-11-2018

GKS Delta Słupno ESCOLA VARSOVIA
KS Drukarz W-wa UKS BIAŁE ORŁY
KS Legionovia PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. OSTROŁĘCKA APN

Kolejka nr 14 data: 10-11-2018

ESCOLA VARSOVIA MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL.
OSTROŁĘCKA APN KS Legionovia
PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU KS Drukarz W-wa
UKS BIAŁE ORŁY GKS Delta Słupno

 

Hits: 282