Kolejka nr 1 data: 23-03-2019

RKP 1926 Broń Radom KS Legionovia 23-03-2019
o godzinie: 13:00
MOSIR MIŃSK MAZ. MKS BUG Wyszków 24-03-2019
o godzinie: 11:00
MKS Znicz Pruszków MKS PIASECZNO 23-03-2019
o godzinie: 15:00
MKS Ząbkovia Ząbki MKS Polonia W-wa 23-03-2019
o godzinie: 10:00

 

Kolejka nr 2 data: 30-03-2019

KS Legionovia MKS Polonia W-wa 31-03-2019
o godzinie: 13:15
MKS PIASECZNO MKS Ząbkovia Ząbki 31-03-2019
o godzinie: 12:00
MKS BUG Wyszków MKS Znicz Pruszków 30-03-2019
o godzinie: 19:00
RKP 1926 Broń Radom MOSIR MIŃSK MAZ. 31-03-2019
o godzinie: 11:00

 

Kolejka nr 3 data: 06-04-2019

MOSIR MIŃSK MAZ. KS Legionovia 07-04-2019
o godzinie: 11:00
MKS Znicz Pruszków RKP 1926 Broń Radom 06-04-2019
MKS Ząbkovia Ząbki MKS BUG Wyszków 06-04-2019
MKS Polonia W-wa MKS PIASECZNO 07-04-2019
o godzinie: 19:00

 

Kolejka nr 4 data: 13-04-2019

KS Legionovia MKS PIASECZNO 13-04-2019
o godzinie: 15:30
MKS BUG Wyszków MKS Polonia W-wa 13-04-2019
o godzinie: 18:30
RKP 1926 Broń Radom MKS Ząbkovia Ząbki 14-04-2019
o godzinie: 12:00
MOSIR MIŃSK MAZ. MKS Znicz Pruszków 13-04-2019
o godzinie: 11:00

 

Kolejka nr 5 data: 19-04-2019

MKS Znicz Pruszków KS Legionovia 19-04-2019
MKS Ząbkovia Ząbki MOSIR MIŃSK MAZ. 19-04-2019
MKS Polonia W-wa RKP 1926 Broń Radom 19-04-2019
MKS PIASECZNO MKS BUG Wyszków 19-04-2019

 

Kolejka nr 6 data: 27-04-2019

KS Legionovia MKS BUG Wyszków 28-04-2019
o godzinie: 11:00
RKP 1926 Broń Radom MKS PIASECZNO 28-04-2019
o godzinie: 11:00
MOSIR MIŃSK MAZ. MKS Polonia W-wa 27-04-2019
o godzinie: 11:00
MKS Znicz Pruszków MKS Ząbkovia Ząbki 27-04-2019

 

Kolejka nr 7 data: 04-05-2019

MKS Ząbkovia Ząbki KS Legionovia 04-05-2019
MKS Polonia W-wa MKS Znicz Pruszków 04-05-2019
MKS PIASECZNO MOSIR MIŃSK MAZ. 04-05-2019
MKS BUG Wyszków RKP 1926 Broń Radom 04-05-2019
o godzinie: 11:00

 

Kolejka nr 8 data: 08-05-2019

KS Legionovia RKP 1926 Broń Radom 08-05-2019
MKS BUG Wyszków MOSIR MIŃSK MAZ. 08-05-2019
o godzinie: 18:00
MKS PIASECZNO MKS Znicz Pruszków 08-05-2019
MKS Polonia W-wa MKS Ząbkovia Ząbki 08-05-2019
o godzinie: 18:00

 

Kolejka nr 9 data: 11-05-2019

MKS Polonia W-wa KS Legionovia 12-05-2019
o godzinie: 16:00
MKS Ząbkovia Ząbki MKS PIASECZNO 11-05-2019
MKS Znicz Pruszków MKS BUG Wyszków 11-05-2019
MOSIR MIŃSK MAZ. RKP 1926 Broń Radom 11-05-2019
o godzinie: 11:00

 

Kolejka nr 10 data: 18-05-2019

KS Legionovia MOSIR MIŃSK MAZ. 18-05-2019
RKP 1926 Broń Radom MKS Znicz Pruszków 18-05-2019
MKS BUG Wyszków MKS Ząbkovia Ząbki 18-05-2019
o godzinie: 12:00
MKS PIASECZNO MKS Polonia W-wa 18-05-2019

 

Kolejka nr 11 data: 25-05-2019

MKS PIASECZNO KS Legionovia 25-05-2019
MKS Polonia W-wa MKS BUG Wyszków 26-05-2019
o godzinie: 18:00
MKS Ząbkovia Ząbki RKP 1926 Broń Radom 25-05-2019
MKS Znicz Pruszków MOSIR MIŃSK MAZ. 25-05-2019

 

Kolejka nr 12 data: 01-06-2019

KS Legionovia MKS Znicz Pruszków 01-06-2019
MOSIR MIŃSK MAZ. MKS Ząbkovia Ząbki 01-06-2019
o godzinie: 11:00
RKP 1926 Broń Radom MKS Polonia W-wa 01-06-2019
MKS BUG Wyszków MKS PIASECZNO 01-06-2019
o godzinie: 12:00

 

Kolejka nr 13 data: 08-06-2019

MKS BUG Wyszków KS Legionovia 09-06-2019
o godzinie: 18:00
MKS PIASECZNO RKP 1926 Broń Radom 08-06-2019
MKS Polonia W-wa MOSIR MIŃSK MAZ. 09-06-2019
o godzinie: 14:00
MKS Ząbkovia Ząbki MKS Znicz Pruszków 08-06-2019

 

Kolejka nr 14 data: 15-06-2019

KS Legionovia MKS Ząbkovia Ząbki 15-06-2019
MKS Znicz Pruszków MKS Polonia W-wa 15-06-2019
MOSIR MIŃSK MAZ. MKS PIASECZNO 15-06-2019
o godzinie: 11:30
RKP 1926 Broń Radom MKS BUG Wyszków 15-06-2019

 

Hits: 218