Kolejka nr 1 data: 23-03-2019

UWKS LEGIA-BEMOWO KS Legionovia 23-03-2019
o godzinie: 18:00
OSTROŁĘCKA APN LKS Świt Staroźreby 23-03-2019
o godzinie: 11:00
MUKS UNIA WARSZAWA MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 23-03-2019
o godzinie: 12:00
MLKS Victoria Sulejówek MKS Przasnysz 23-03-2019
o godzinie: 15:00

 

Kolejka nr 2 data: 30-03-2019

KS Legionovia MKS Przasnysz 31-03-2019
o godzinie: 11:00
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. MLKS Victoria Sulejówek 31-03-2019
o godzinie: 11:00
LKS Świt Staroźreby MUKS UNIA WARSZAWA 30-03-2019
o godzinie: 11:00
UWKS LEGIA-BEMOWO OSTROŁĘCKA APN 31-03-2019
o godzinie: 16:00

 

Kolejka nr 3 data: 06-04-2019

OSTROŁĘCKA APN KS Legionovia 06-04-2019
o godzinie: 11:00
MUKS UNIA WARSZAWA UWKS LEGIA-BEMOWO 06-04-2019
MLKS Victoria Sulejówek LKS Świt Staroźreby 06-04-2019
MKS Przasnysz MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 06-04-2019
o godzinie: 14:00

 

Kolejka nr 4 data: 13-04-2019

KS Legionovia MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 13-04-2019
o godzinie: 13:15
LKS Świt Staroźreby MKS Przasnysz 13-04-2019
UWKS LEGIA-BEMOWO MLKS Victoria Sulejówek 13-04-2019
OSTROŁĘCKA APN MUKS UNIA WARSZAWA 13-04-2019
o godzinie: 11:00

 

Kolejka nr 5 data: 19-04-2019

MUKS UNIA WARSZAWA KS Legionovia 19-04-2019
MLKS Victoria Sulejówek OSTROŁĘCKA APN 19-04-2019
MKS Przasnysz UWKS LEGIA-BEMOWO 19-04-2019
o godzinie: 12:00
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. LKS Świt Staroźreby 19-04-2019
o godzinie: 13:00

 

Kolejka nr 6 data: 27-04-2019

KS Legionovia LKS Świt Staroźreby 27-04-2019
o godzinie: 11:00
UWKS LEGIA-BEMOWO MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 27-04-2019
OSTROŁĘCKA APN MKS Przasnysz 27-04-2019
o godzinie: 11:00
MUKS UNIA WARSZAWA MLKS Victoria Sulejówek 27-04-2019

 

Kolejka nr 7 data: 04-05-2019

MLKS Victoria Sulejówek KS Legionovia 04-05-2019
MKS Przasnysz MUKS UNIA WARSZAWA 04-05-2019
o godzinie: 16:00
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. OSTROŁĘCKA APN 04-05-2019
o godzinie: 11:00
LKS Świt Staroźreby UWKS LEGIA-BEMOWO 04-05-2019

 

Kolejka nr 8 data: 08-05-2019

KS Legionovia UWKS LEGIA-BEMOWO 08-05-2019
LKS Świt Staroźreby OSTROŁĘCKA APN 08-05-2019
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. MUKS UNIA WARSZAWA 08-05-2019
o godzinie: 17:00
MKS Przasnysz MLKS Victoria Sulejówek 08-05-2019
o godzinie: 16:00

 

Kolejka nr 9 data: 11-05-2019

MKS Przasnysz KS Legionovia 11-05-2019
o godzinie: 16:00
MLKS Victoria Sulejówek MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 11-05-2019
MUKS UNIA WARSZAWA LKS Świt Staroźreby 11-05-2019
OSTROŁĘCKA APN UWKS LEGIA-BEMOWO 11-05-2019
o godzinie: 11:00

 

Kolejka nr 10 data: 18-05-2019

KS Legionovia OSTROŁĘCKA APN 18-05-2019
UWKS LEGIA-BEMOWO MUKS UNIA WARSZAWA 18-05-2019
LKS Świt Staroźreby MLKS Victoria Sulejówek 18-05-2019
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. MKS Przasnysz 18-05-2019
o godzinie: 11:00

 

Kolejka nr 11 data: 25-05-2019

MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. KS Legionovia 25-05-2019
o godzinie: 11:00
MKS Przasnysz LKS Świt Staroźreby 26-05-2019
o godzinie: 13:00
MLKS Victoria Sulejówek UWKS LEGIA-BEMOWO 25-05-2019
MUKS UNIA WARSZAWA OSTROŁĘCKA APN 25-05-2019

 

Kolejka nr 12 data: 01-06-2019

KS Legionovia MUKS UNIA WARSZAWA 01-06-2019
OSTROŁĘCKA APN MLKS Victoria Sulejówek 02-06-2019
o godzinie: 11:00
UWKS LEGIA-BEMOWO MKS Przasnysz 01-06-2019
LKS Świt Staroźreby MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 01-06-2019

 

Kolejka nr 13 data: 08-06-2019

LKS Świt Staroźreby KS Legionovia 08-06-2019
MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. UWKS LEGIA-BEMOWO 08-06-2019
o godzinie: 13:00
MKS Przasnysz OSTROŁĘCKA APN 09-06-2019
o godzinie: 12:00
MLKS Victoria Sulejówek MUKS UNIA WARSZAWA 08-06-2019

 

Kolejka nr 14 data: 15-06-2019

KS Legionovia MLKS Victoria Sulejówek 15-06-2019
MUKS UNIA WARSZAWA MKS Przasnysz 15-06-2019
OSTROŁĘCKA APN MKS PODLASIE SOKOŁÓW PODL. 15-06-2019
o godzinie: 11:00
UWKS LEGIA-BEMOWO LKS Świt Staroźreby 15-06-2019

 

Hits: 904