Kolejka nr 1 data: 18-08-2018

Wisła Płock S.A. KS Legionovia
UKS VARSOVIA KS Ursus W-wa
MUKS UNIA WARSZAWA MKP POGOŃ Siedlce
MKS Znicz Pruszków MKS Polonia W-wa

Kolejka nr 2 data: 25-08-2018

KS Legionovia MKS Polonia W-wa
MKP POGOŃ Siedlce MKS Znicz Pruszków
KS Ursus W-wa MUKS UNIA WARSZAWA
Wisła Płock S.A. UKS VARSOVIA

Kolejka nr 3 data: 29-08-2018

UKS VARSOVIA KS Legionovia
MUKS UNIA WARSZAWA Wisła Płock S.A.
MKS Znicz Pruszków KS Ursus W-wa
MKS Polonia W-wa MKP POGOŃ Siedlce

Kolejka nr 4 data: 01-09-2018

KS Legionovia MKP POGOŃ Siedlce
KS Ursus W-wa MKS Polonia W-wa
Wisła Płock S.A. MKS Znicz Pruszków
UKS VARSOVIA MUKS UNIA WARSZAWA

Kolejka nr 5 data: 08-09-2018

MUKS UNIA WARSZAWA KS Legionovia
MKS Znicz Pruszków UKS VARSOVIA
MKS Polonia W-wa Wisła Płock S.A.
MKP POGOŃ Siedlce KS Ursus W-wa

Kolejka nr 6 data: 15-09-2018

KS Legionovia KS Ursus W-wa
Wisła Płock S.A. MKP POGOŃ Siedlce
UKS VARSOVIA MKS Polonia W-wa
MUKS UNIA WARSZAWA MKS Znicz Pruszków

Kolejka nr 7 data: 22-09-2018

MKS Znicz Pruszków KS Legionovia
MKS Polonia W-wa MUKS UNIA WARSZAWA
MKP POGOŃ Siedlce UKS VARSOVIA
KS Ursus W-wa Wisła Płock S.A.

Kolejka nr 8 data: 29-09-2018

KS Legionovia Wisła Płock S.A.
KS Ursus W-wa UKS VARSOVIA
MKP POGOŃ Siedlce MUKS UNIA WARSZAWA
MKS Polonia W-wa MKS Znicz Pruszków

Kolejka nr 9 data: 06-10-2018

MKS Polonia W-wa KS Legionovia
MKS Znicz Pruszków MKP POGOŃ Siedlce
MUKS UNIA WARSZAWA KS Ursus W-wa
UKS VARSOVIA Wisła Płock S.A.

Kolejka nr 10 data: 13-10-2018

KS Legionovia UKS VARSOVIA
Wisła Płock S.A. MUKS UNIA WARSZAWA
KS Ursus W-wa MKS Znicz Pruszków
MKP POGOŃ Siedlce MKS Polonia W-wa

Kolejka nr 11 data: 20-10-2018

MKP POGOŃ Siedlce KS Legionovia
MKS Polonia W-wa KS Ursus W-wa
MKS Znicz Pruszków Wisła Płock S.A.
MUKS UNIA WARSZAWA UKS VARSOVIA

Kolejka nr 12 data: 27-10-2018

KS Legionovia MUKS UNIA WARSZAWA
UKS VARSOVIA MKS Znicz Pruszków
Wisła Płock S.A. MKS Polonia W-wa
KS Ursus W-wa MKP POGOŃ Siedlce

Kolejka nr 13 data: 03-11-2018

KS Ursus W-wa KS Legionovia
MKP POGOŃ Siedlce Wisła Płock S.A.
MKS Polonia W-wa UKS VARSOVIA
MKS Znicz Pruszków MUKS UNIA WARSZAWA

Kolejka nr 14 data: 10-11-2018

KS Legionovia MKS Znicz Pruszków
MUKS UNIA WARSZAWA MKS Polonia W-wa
UKS VARSOVIA MKP POGOŃ Siedlce
Wisła Płock S.A. KS Ursus W-wa

 

Hits: 258