Kolejka nr 1 data: 23-03-2019

PAUZJE GKS Pogoń Grodzisk Maz.  
MUKS UNIA WARSZAWA KS Legionovia 23-03-2019
o godzinie: 10:00
MKS Znicz II Pruszków KS Ursus W-wa 24-03-2019
o godzinie: 15:00
MKS Polonia W-wa MKP POGOŃ Siedlce 23-03-2019
o godzinie: 11:30

 

Kolejka nr 2 data: 30-03-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. MKP POGOŃ Siedlce 31-03-2019
o godzinie: 13:45
KS Ursus W-wa MKS Polonia W-wa 30-03-2019
o godzinie: 13:00
KS Legionovia MKS Znicz II Pruszków 30-03-2019
o godzinie: 11:00
PAUZJE MUKS UNIA WARSZAWA  

 

Kolejka nr 3 data: 06-04-2019

MUKS UNIA WARSZAWA GKS Pogoń Grodzisk Maz. 06-04-2019
MKS Znicz II Pruszków PAUZJE  
MKS Polonia W-wa KS Legionovia 07-04-2019
o godzinie: 11:00
MKP POGOŃ Siedlce KS Ursus W-wa 07-04-2019
o godzinie: 12:30

 

Kolejka nr 4 data: 13-04-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. KS Ursus W-wa 14-04-2019
o godzinie: 15:00
KS Legionovia MKP POGOŃ Siedlce 13-04-2019
o godzinie: 11:00
PAUZJE MKS Polonia W-wa  
MUKS UNIA WARSZAWA MKS Znicz II Pruszków 13-04-2019

 

Kolejka nr 5 data: 19-04-2019

MKS Znicz II Pruszków GKS Pogoń Grodzisk Maz. 19-04-2019
MKS Polonia W-wa MUKS UNIA WARSZAWA 18-04-2019
o godzinie: 10:00
MKP POGOŃ Siedlce PAUZJE  
KS Ursus W-wa KS Legionovia 19-04-2019
o godzinie: 15:00

 

Kolejka nr 6 data: 27-04-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. KS Legionovia 28-04-2019
o godzinie: 14:00
PAUZJE KS Ursus W-wa  
MUKS UNIA WARSZAWA MKP POGOŃ Siedlce 27-04-2019
MKS Znicz II Pruszków MKS Polonia W-wa 27-04-2019

 

Kolejka nr 7 data: 04-05-2019

MKS Polonia W-wa GKS Pogoń Grodzisk Maz. 01-05-2019
o godzinie: 10:00
MKP POGOŃ Siedlce MKS Znicz II Pruszków 05-05-2019
o godzinie: 13:15
KS Ursus W-wa MUKS UNIA WARSZAWA 05-05-2019
o godzinie: 13:00
KS Legionovia PAUZJE  

 

Kolejka nr 8 data: 08-05-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. PAUZJE  
KS Legionovia MUKS UNIA WARSZAWA 08-05-2019
KS Ursus W-wa MKS Znicz II Pruszków 08-05-2019
o godzinie: 15:00
MKP POGOŃ Siedlce MKS Polonia W-wa 08-05-2019
o godzinie: 19:00

 

Kolejka nr 9 data: 11-05-2019

MKP POGOŃ Siedlce GKS Pogoń Grodzisk Maz. 12-05-2019
o godzinie: 17:30
MKS Polonia W-wa KS Ursus W-wa 11-05-2019
o godzinie: 14:00
MKS Znicz II Pruszków KS Legionovia 11-05-2019
MUKS UNIA WARSZAWA PAUZJE  

 

Kolejka nr 10 data: 18-05-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. MUKS UNIA WARSZAWA 19-05-2019
o godzinie: 11:00
PAUZJE MKS Znicz II Pruszków  
KS Legionovia MKS Polonia W-wa 18-05-2019
KS Ursus W-wa MKP POGOŃ Siedlce 18-05-2019
o godzinie: 15:00

 

Kolejka nr 11 data: 25-05-2019

KS Ursus W-wa GKS Pogoń Grodzisk Maz. 25-05-2019
o godzinie: 11:00
MKP POGOŃ Siedlce KS Legionovia 26-05-2019
o godzinie: 13:15
MKS Polonia W-wa PAUZJE  
MKS Znicz II Pruszków MUKS UNIA WARSZAWA 25-05-2019

 

Kolejka nr 12 data: 01-06-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. MKS Znicz II Pruszków 02-06-2019
o godzinie: 15:30
MUKS UNIA WARSZAWA MKS Polonia W-wa 01-06-2019
PAUZJE MKP POGOŃ Siedlce  
KS Legionovia KS Ursus W-wa 01-06-2019

 

Kolejka nr 13 data: 08-06-2019

KS Legionovia GKS Pogoń Grodzisk Maz. 08-06-2019
KS Ursus W-wa PAUZJE  
MKP POGOŃ Siedlce MUKS UNIA WARSZAWA 09-06-2019
o godzinie: 13:15
MKS Polonia W-wa MKS Znicz II Pruszków 08-06-2019

 

Kolejka nr 14 data: 15-06-2019

GKS Pogoń Grodzisk Maz. MKS Polonia W-wa 16-06-2019
o godzinie: 12:00
MKS Znicz II Pruszków MKP POGOŃ Siedlce 15-06-2019
MUKS UNIA WARSZAWA KS Ursus W-wa 15-06-2019
PAUZJE KS Legionovia  

 

Hits: 1064