Zwycięstwo w Sulejówku. Bramka Podlińskiego znów na trzy punkty!

Legionovia Legionowo wygrała z Victorią Sulejówek po bramce Karola Podlińskiego 1:0. Tym samym wciąż liczymy się walce o awans do 2 ligi!

Pierwsza połowa była nieco niemrawa. Mimo wszystko większe posiadanie piłki mieli legionowianie. Niestety nie potrafili wykorzystać tego na swoją korzyść. Co najgorsze goście już od 35 minuty zaczęli grać przysłowiowo „na czas” co nieco irytowało kibiców oraz piłkarzy z Legionowa. Legionovia miała swoje okazje by wyjść na prowadzenie, lecz cały zespół Victorii ustawiony we własnym polu karnym skutecznie bronił dostępu do bramki. Arbiter przy stanie bezbramkowym zakończył pierwszą połowę meczu.

Druga odsłona rozpoczęła się podobnie, lecz goście mieli również swoje sytuacje. Przeważnie z kontrataków. Legionowianie szukali swoich okazji w atakach pozycyjnych i grą skrzydłami. Skuteczną akcję mogliśmy obejrzeć w 60. minucie gdzie dokładne dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Karol Podliński wyprowadzając Legionovie na prowadzenie. Zawodnicy z Sulejówka ruszyli do odrabiania straty. Mieli dwie groźne sytuacje, lecz każdy strzał oddany na bramkę Stefaniaka albo był skutecznie obroniony, albo piłka szybowała wysoko nad bramką. Ostatecznie podopieczni Marcina Sasala wygrali z Victorią 1:0.

Następny mecz biało-żółto-czerwoni rozegrają u siebie z Pelikanem Łowicz. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:30.

Victoria Sulejówek – Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)

Bramka: Karol Podliński.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Rafał Zembrowski, Sebastian Weremko, Konrad Zaklika (88′ Kacper Górski), Eryk Więdłocha (75′ Filip Kowalczyk), Karol Podliński, Patryk Koziara, Luka Janović (78. Jakub Karabin), Piotr Krawczyk, Kacper Będzieszak (46. Jakub Kabala), Daniel Choroś.