Zwycięstwo w sparingu. Siedlecka Pogoń pokonana

Legionovia Legionowo pokonała na wyjeździe Pogoń Siedlce 2:1. To pierwsze zwycięstwo przed nadchodzącym sezonem w III lidze. Bramki dla Legionovii zdobyli zawodnicy testowani.

W pierwszej połowie to Pogoń przeważała od początku spotkania. Gospodarze raz za razem atakowali bramkę Novii, lecz wszystko kończyło się fiaskiem. Mimo ciągłych ataków ze strony piłkarzy z Siedlec to legionowianie pierwsi zdobyli bramkę po rzucie karnym. Po tym golu Pogoń znów atakowała, lecz nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze sprawującego się w bramce Legionovii testowanego bramkarza. Pierwsza część zakończyła się prowadzeniem podopiecznych Bartosza Tarachulskiego 1:0.

W drugiej części Pogoń nie przestawała atakować i dominować w meczu. Gospodarzom udało się wyrównać przebieg meczu w 63. minucie. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego wykorzystał testowany stoper Pogoni. Legionowianie mimo sporadycznych ataków również miała swoje okazje. W 69. minucie biało-żółto-czerwoni wyrównali przebieg meczu za sprawą gola kolejnego testowanego zawodnika. W końcowej fazie spotkania arbiter najpierw podyktował rzut karny dla Pogoni, lecz po konsultacji z bocznym arbitrem odwołał swoją decyzję.

Wynik do końca spotkania się nie zmienił. Legionovia wygrała z Pogonią 2:1.

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)

Legionovia: TESTOWANY (46. TESTOWANY), Jacek Lewandowski (46. TESTOWANY, 75. Jakub Karabin), TESTOWANY, TESTOWANY (18. Konrad Trzmiel, 82. Patryk Cynt), TESTOWANY (79. TESTOWANY), Grzegorz Mazurek (46. TESTOWANY), TESTOWANY (46. Patryk Koziara), TESTOWANY (46. Luka Janković), Konrad Zalika (66. TESTOWANY), TESTOWANY (46. Eryk Więdłocha), TESTOWANY (46. TESTOWANY).