Zwycięstwo nad rewelacją PP

W niedzielnym spotkaniu KS Legionovia KZB Legionowo pokonała rywala ze Stargardu Szczecińskiego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Objawienie i zarazem rewelacja rozgrywek Pucharu Polski – Błękitni Stargard Szczeciński na stadionie przy Parkowej zostali przywitani owacjami. Gratulacje na ręce trenera drużyny przyjezdnej złożył też szkoleniowiec Legionovii.

Nasi piłkarze nie przestraszyli się dobrze przygotowanych, zarazem zmęczonych po ostatnim spotkaniu, rywali. Novia zagrała bardzo odważną piłkę. Szymon Lewicki został bohaterem tego spotkania. Najpierw w pierwszej połowie wyprowadził nasz klub na prowadzenie. Później w drugiej połowie uratował trzy punkty strzelając drugą, zwycięska, bramkę w doliczonym czasie gry.

W spotkaniu zagrał Adam Czerkas, który po jesiennej przerwie, podpisał kontrakt z naszym klubem.

Po meczu obaj trenerzy gratulowali sobie dobrego piłkarskiego widowiska. Trener Pavnik podziękował też swoim podopiecznym, którzy jak stwierdził: „dziś pokazali serce do piłki”