Już w te sobotę o godzinie 14:00 Legionovia rozegra spotkanie z Sokołem Ostróda. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Legionowie.

Podopieczni Marcina Sasala prowadzą aktualnie z tabeli 3 ligi gr.1. Mają na swoim koncie 70 punktów i mają przewagę dwóch oczek nad drugim Sokołem Aleksandrów Łódzki. Poprzedni mecz Legionovii zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem nad Lechią Tomaszów Mazowiecki 6:1. Sobotni mecz będzie okazją do zrewanżowania się za spotkanie z rudny jesiennej. Wtedy legionowianie zremisowali na wyjeździe z Sokołem Ostródą 2:2.

Zespół Sokoła Ostróda zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli. Uzbierali na swoje konto punktowe 52 punkty i obecnie mogą być się jedynie o trzecie miejsce w tabeli. Drużyna prowadzona przez Jarosława Kotasa przegrała swój ostatni mecz z Olimpią Zambrów 1:2. Ostatnie zwycięstwo odnieśli dopiero cztery kolejki temu wygrywając na wyjeździe z Bronią Radom 1:0.

Przypominamy, że spotkanie pomiędzy Legionovią Legionowo, a Sokołem Ostróda rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:00. Po meczu odbędzie się turniej charytatywny Gramy Dla Kasi gdzie spotkają się takie zespoły jak stara kadra Legionovii oraz Gwardii Warszawa. Wystąpi również Drużyna Gwiazd. Serdecznie zapraszamy!

Odsłony: 598

Dodaj komentarz