KS Legionovia Legionowo

Wywalczony punkt w Radomiu. Rzut karny zadecydował o remisie

Legionowianie na bardzo trudnym terenie w Radomiu zremisowali 1:1 z tamtejszą Bronią. Jedyną bramkę dla Legionovii zdobył Kacper Górski. Podopieczni Tarachulskiego nadal są liderem 3 ligi gr.1.

W pierwszej części większość gry skupiała się na środku boiska. Legionowianie szukali swoich szans, lecz często wydawali się niemrawi. Gospodarze próbowali parę razy to wykorzystać, lecz dobra postawa Jakuba Stefaniaka nie pozwalała gospodarzom strzelić bramki dającej prowadzenie.

Biało-żółto-czerwoni również mieli swoje okazje. Wiele razy Patryk Paczuk mógł zakończyć akcję bramką, ale zwyczajnie zabrakło szczęścia. Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie Legionovia wyszła nieco żywsza. Akcje, które stwarzali były składne i wydawało się, że kwestią czasu będzie strzelenie pierwszego gola dla legionowian.

Tak stało się w w 76. minucie spotkania. Piłkę do pustej bramki wyłożył Kacprowi Górskiego, Piotr Krawczyk. Ten pierwszy nie pomylił się w 100% sytuacji i zdobył bramkę, która otworzyła wynik.

Następnie z niewyjaśnionych przyczyn arbiter pokazał czerwoną kartkę dla Luki Jankovicia. Zawodnik sam nie wie za co dostał ową karę. Stwierdził również, że sam został uderzony przez zawodnika Broni.

W 83. minucie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla Broni. Do piłki ustawionej na wapnie podszedł Konrad Paterka i pewnym strzałem wyrównał przebieg spotkania. Mecz tym samym zakończył się remisem 1:1.

Następne spotkanie Legionovii odbędzie się 15 września o godzinie 16:30. Legionowianie będą podejmować wtedy Mazur Ełk. Serdecznie zapraszamy na ten mecz!

Broń Radom – Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)

Bramka: 76′ Kacper Górski.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Sebastian Weremko, Konrad Zaklika, Patryk Paczuk (62′ Daniel Gołębiewski), Eryk Więdłocha (67′ Slaven Jurisa), Patryk Koziara, Marcin Burkhardt (65′ Luka Janković), Piotr Krawczyk, Kacper Będzieszak, Daniel Choroś.