Wysoka porażka w sparingu. Górnik Łęczna lepszy od „Novii”

Pierwszy sparing Legionovii Legionowo przed nadchodzącym sezonem zakończył się porażką 0:4. Niestety drużyna nie sprostała wyzwaniu jaki postawili im zawodnicy Górnika Łęczna.

Początek meczu nie zapowiadał blamażu. Co prawda goście zdobyli bramkę już w 18. minucie spotkania, lecz gra podopiecznych Bartosza Tarachulskiego nie była aż tak zła jak w drugiej części. Legionowianie dobrze radzili sobie w grze w środku boiska. Mimo paru okazji niestety nie zdołali wyrównać wyniku. Pierwsza część zakończyła się wynikiem 1:0 dla Górnika.

Druga odsłona to koncert gry byłego zawodnika Legionovii, Kacpra Wójcika. Najpierw w 75. minucie zdobył bramkę na 2:0. Następnie po trzynastu minutach gry zawodnik wpisał się na listę strzelców po raz drugi. W doliczonym czasie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla Górnika. Do piłki podszedł wspomniany wcześniej Wójcik i pewnym strzałem pokonał bramkarza ustalając wynik spotkania na 4:0.

Następne spotkanie Legionovia rozegra z Pelikanem Łowicz. Mecz został zaplanowany na 7 lipca.

Legionovia Legionowo – Górnik Łęczna 0:4 (0:1)

Legionovia (Pierwsza połowa): Jakub Stefaniak – Damian Ślesicki, TESTOWANY, Konrad Trzmiel, TESTOWANY, Eryk Więdłocha, Patryk Koziara, Luka Janković, TESTOWANY, TESTOWANY.

(Druga połowa): TESTOWANY – Hubert Rusek, Konrad Zaklika, Jakub Karabin, TESTOWANY, Jacek Lewandowski, TESTOWANY, TESTOWANY, Wojciech Kokoszewski, Grzegorz Mazurek, TESTOWANY.