KS Legionovia Legionowo

Wyniki wszystkich drużyn w zeszłym tygodniu

Poniżej prezentujemy wyniki spotkań z zeszłego tygodnia. Na uwagę zasługuje niedzielne spotkanie drugiej drużyny, która po zwycięstwie nad Legionem Warszawa, awansował na pozycję lidera rozgrywek w swojej klasie.
Środa (07.10.2015):
KS Legionovia KZB II Legionowo 4-2 Mazur Karczew, Puchar PolskiSobota (10.10.2015):

Niedziela (11.10.2015):
KS Legionovia KZB II Legionowo 6-1 Legion W.
Skład: RUTKOWSKI – KOPERKIEWICZ SZ., ZIĄBSKI D., WIĘCKOWSKI, ŚLEDZIEWSKI (46′ SZCZEPKOWSKI), TLAGA, FALĘTA, BROSZCZAK, ZIĄBSKI K. (46′ ŁOTOWSKI), SZCZEPAŃSKI (65′ BAWOŁ), KOPERKIEWICZ B. (75′ KLEPACKI)

6:1 BROSZCZAK,

Po meczu trener Dzisiewicz powiedział: Pomimo wysokiego zwycięstwa to spotkanie, a w szczególności drugą połowę, można określić mianem meczu niewykorzystanych okazji bramkowych. Od początku narzuciliśmy swoje warunki gry rywalowi, który ograniczał się do głębokiej defensywy i nielicznych kontr. Do przerwy udało nam się trzykrotnie pokonać nienajlepiej broniącego bramkarza gości. Niestety jeszcze przy stanie 1:0, po stracie przy wyprowadzaniu piłki, nadzialiśmy się na kontrę rywali, których akcja zakończyła się faulem w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się najlepszy strzelec Legionu, Sebastian Wąsowski. Druga połowa to już nasza pełna dominacja. Doskonałe zmiany dali Karol Szczepkowski i Jakub Łotowski. Legion przegrywając do przerwy 3:1 musiał się otworzyć chcąc ratować wynik. To było jednak to, na co czekaliśmy i wykorzystaliśmy bezlitośnie strzelając kolejne trzy bramki. Oczywiście, żeby nie było za słodko, martwi fakt niewykorzystanych jeszcze kilku doskonałych, wręcz 100% okazji do zdobycia gola, bo spokojnie mogło zanotować dwucyfrowe zwycięstwo. Wygrana z Legionem pozwoliła naszemu zespołowi awansować na pozycję lidera naszej ligi. Ten fakt niezwykle cieszy, ale przed nami jednak końcówka rundy i nie możemy sobie pozwolić na rozluźnienie. Także dalej pełna mobilizacja na mecze ligowe i 1/4 Pucharu Polski.

KS Legionovia KZB I Legionowo U9 3-7 Agape Białołęka,
KS Legionovia KZB Legionowo U17 1-1 Varsovia Warszawa,
FDA Płońsk 3-0 KS Legionovia KZB Legionowo U15,