Już jutro o godzinie 13:00 legionowianie rozegrają spotkanie z Błękitnymi Stargard. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Stargardzie.

Legionowianie powoli wracają na właściwe tory. Przez ostatnie trzy mecze zdobyli oni 5 punktów remisują ze Zniczem, wygrywając z Gryfem oraz ponownie dzieląc się punktami z Bytovią. Mimo wszystko Legionovia nadal zajmuje ostatnie miejsce w lidze, lecz jest coraz bliżej wyjścia ze strefy spadkowej. Ewentualna wygrana z sobotnim rywalem polepszyłaby sytuacje w tabeli. Gra podopiecznych Sergieja Zajcewa polepszyła się i jest nadzieja na korzystne zakończenie rundy jesiennej do której już niebawem.

Błękitni dobrze rozpoczęli sezon i są w walce o awans do 1 ligi. Obecnie zajmują ósme miejsce w tabeli 2 ligi mają na swoim koncie 21 punktów. Ostatni mecz podopiecznych Adama Topolskiego zakończył się mimo wszystko porażką ze Stalą Rzeszów 1:3. Aspiracje jednak są wysokie. Widać, że w drużynie jest zapał i chęć zyskania najwyższych celów. Szykuje się bardzo ciekawe widowisko.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:00 w Stargardzie. Mecz obejrzeć możecie na stronie tvcom.pl!

Odsłony: 702

Dodaj komentarz