Już w niedziele o godzinie 13:05 Legionovia rozegra spotkanie wyjazdowe ze Stalą Rzeszów. Przypominamy, że transmisja tego spotkania odbędzie się w TVP3!

Legionovia Legionowo bardzo dobrze rozpoczęła sezon. Pokonali oni w spotkaniu u siebie Skrę Częstochowa 2:0 po fenomenalnej bramce Patryka Koziary (zobacz tutaj) oraz debiutanckim golu na 2 ligowych boiskach Adama Imieli. Legionowianie po tym zwycięstwie plasują się obecnie na 4 miejscu w ligowej tabeli. Jeśli chodzi o grę w ostatni meczu przyszłość Legionovii w rozgrywkach można patrzeć przez różowe okulary. Oby i tym razem podopieczni Trenera Marcina Sasala wyszli zwycięsko z tej konfrontacji.

Stal Rzeszów jak i Legionovia jest beniaminkiem 2 ligi. Awansowali oni z 3 ligi gr. IV wyprzedzając Podhale Nowy Targ lepszym stosunkiem bramkowym bowiem obie drużyny uzbierały tyle samo punktów (76). Ostatni mecz podopieczni Trenera Janusza Niedźwiedzia wygrali u siebie z Pogonią Siedlce 3:2. Bramki dla Stali zdobyli wtedy Damian Sierant, Łukasz Mozler oraz Michał Nawrot.

Przypominamy, że Legionovia rozegra spotkanie już w te niedziele o godzinie 13:05. Mecz możecie Państwo oglądać na TVP3. Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji!

Odsłony: 841

Dodaj komentarz