Legionovia Legionowo już te sobotę o godzinie 11:00 rozegra mecz wyjazdowy z Legią II Warszawa. Mecz odbędzie się w Ząbkach.

Spotkanie z rezerwami Legii będzie dość kluczowe. Gdyby udało się zwyciężyć w sobotnim meczu legionowianie przynajmniej do niedzieli mieli by przewagę trzech oczek nad wiceliderem z Aleksandrowa Łódzkiego. Legionowianie są aktualnie w znakomitej formie. Zwyciężyli już osiem razy z rzędu! Przegrali tylko raz z Unią Skierniewice i zremisowali z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Czas podtrzymać te wspaniała passę!

Rezerwy Legii Warszawa zajmują w 3 lidze grupie 1 szóste miejsce w tabeli. Posiadają zdobytych 47 punkty i aktualnie mają jeden mecz zaległy z warszawską Polonią. Niedawno legioniści zdobyli okręgowy Puchar Polski wygrywając z Błonianką Błonie 2:1. Poprzednie ligowe spotkanie z Legionovią w rundzie jesiennej warszawiacy wygrali na wyjeździe 3:2.

Podopieczni Marcina Sasala rozegrają spotkanie wyjazdowe z Legią II Warszawa w sobotę o godzinie 11:00. Mecz zostanie rozegrany w Ząbkach. Do boju Novio!

Odsłony: 503

Dodaj komentarz