Trzy punkty w Legionowie

Legionovia Legionowo pokonała na wyjeździe Concordię Elbląg 2:1 po dwóch golach Stańczyka w 23 i 57 minucie spotkania!

Pierwsza część spotkania była dość ospała z gry obu stron. Podopieczni Gimenez Jesus Vincente bronili swojej bramki i na tym przeważnie skupiali swoje poczynania
W 17 minucie znakomitą sytuacje do objęcia prowadzenia miała drużyna gospodarzy. W pojedynku siłowym z naszym obrońcą który ostatecznie wygrał napastnik Concordii, Song
podał prostopadłą piłkę do Zapaty też minimalnie minął się z piłką. Legionovia chciała odpowiedzieć szybką akcją lesz Pielak nie zdołał dośrodkować piłki w pole karne Elblążan.
W 23 minucie spotkania Ryndak zdołał dośrodkować piłkę na głowę Stańczyka który pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki. Legionovia wychodzi na prowadzenie!
Legionovia mogła podwyższyć wynik ale Czerkas po dośrodkowaniu Calderona z rzutu rożnego minimalnie chybia. Zawodnicy Concordii też mieli swoje sytuacje.
37 minucie spotkania Zapata w przyjął piłkę w polu karnym Legionovii, podał dokładnie do Nakateniego który strzelił na bramkę ale obrońcy zdołali zablokować strzał.
Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla naszej drużyny.

Druga część spotkania nie zwiastowała odrodzenia drużyny gospodarzy. Dobrą sytuacje na podwyższenie prowadzenia miał znów Adam Czerkas który po dośrodkowaniu Calderona
interwencją popisał się bramkarz Concordii Matłoka. W 57 minucie spotkania Legionovia wychodzi na dwubramkowe poradzenie po drugim golu Stańczyka który wykorzystał
dośrodkowanie kolegi z drużyny! Do 76 minuty nic się nie działo. Gra przeważnie toczyła się w środku pola. Nieskuteczne strzały z dystansu Elblążan nie sprawiały kłopotów
obronie Legionovii. Dopiero w 77 minucie spotkania honorową bramkę dla drużyny z Elbląga zdobył Zapata po prostopadłym podaniu w pole karne gości po którym znalazł się
sam na sam z Matrackim. Gol ten ustalił wynik spotkania. Pod koniec meczu dużo niedokładnych podań ze strony zawodników Concordii Elbląg. W 89 minucie spotkania dwie
żółte kartki w konsekwencji czerwoną obejrzał Tomczuk i Legionovia przez 5 minut (4 minuty doliczone) grała w przewadze jednego zawodnika. Mecz zakończył się rezultatem 2:1