Trzy punkty przyjechały do Legionowa! Mamy lidera!

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego wygrali niedzielne spotkanie z Ruchem Wysokie Mazowieckie 5:3. Spotkanie było bardzo emocjonującym widowiskiem z którego legionowianie wyszli zwycięsko!

W pierwszej połowie padło aż 5 bramek w tym trzy dla Legionovii. Wynik otworzył niezawodny Piotr Krawczyk już w 8. minucie spotkania. Następnie Patryk Koziara podwyższył prowadzenie na 2:0 w 30. minucie. Po dwóch minutach gospodarze zdobyli bramkę kontaktową autorstwa Daniela Samluka. Cztery minuty później goście odpowiedzieli trafieniem Daniela Chorosia, a wynik pierwszej połowy ustalił zawodnik Ruchu Michał Grochowski zdobywając bramkę na 3:2.

W drugiej części legionowianie znów pierwsi zdobyli bramkę. W 51. minucie bramkę na 4:2 zdobył Daniel Gołębiewski. Po tym trafieniu zawodnicy nieco przystopowali ze strzelaniem bramek w tym meczu. Dopiero w 90. minucie bramkę, która rozbudziła ponownie emocje na stadionie w Wysokie Mazowieckie zdobył piłkarz gospodarzy Rafał Babul. Kiedy wszyscy myśleli, że Ruch jeszcze może wydrzeć z tego spotkania choćby jeden punkt, wtedy na wysokości zadania stanął Marcin Burkhardt, który zdobył bramkę na 5:3. Arbiter zakończył spotkanie w którym strzelono aż osiem bramek.

Po tym zwycięstwie legionowianie zasiedli na fotelu lidera 3 ligi gr. 1!

Następne spotkanie Legionovia rozegra u siebie z Huraganem Morąg. Mecz został zaplanowany na środę 5 września o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Ruch Wysokie Mazowieckie – Legionovia Legionowo 3:5 (2:3)

Bramki: 8′ Piotr Krawczyk, 30′ Patryk Koziara, 36′ Daniel Choroś, 51′ Daniel Gołębiewski, 90+ Marcin Burkhardt.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Sebastian Weremko, Konrad Zaklika, Eryk Więdłocha (65′ Slaven Jurisa), Daniel Gołębiewski (79′ Patryk Paczuk), Patryk Koziara (60′ Luka Janković), Marcin Burkhardt, Piotr Krawczyk (73′ Filip Kowalczyk), Kacper Będzieszak, Daniel Choroś.