Trzecia z rzędu porażka

Nie udało się przerwać złej passy i przegrywamy trzecie spotkanie z rzędu. Mimo wyrównanego spotkania musieliśmy zostawić 3 punkty w Niepołomicach.

W pierwszych 45 minutach żaden z zespołów nie potrafił otworzyć wyniku. Mimo zimowej już aury zawodnicy zagrali dobrą pierwszą odsłonę, a do przerwy utrzymał sie remis 0:0. Na drugą połowę drużyny wyszły bez zmian. Późniejsze roszady kadrowe nie wpłynęły jednak na wynik spotkania. O zdobyciu bramki na 1:0 dla Puszczy zdecydował rzut karny. Skutecznym egzekutorem okazał się Piotr Stawarczyk.

Puszcza tym samym odnotowuje 8 z rzędu spotkanie bez porażki.

Puszcza Niepołomice 1:0 KS Legionovia KZB Legionowo

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk – Zagórski, Czarny, Stawarczyk, Mikołajczyk, Domański (89. Kuliga), Kotwica, Uwakwe, Łączek (88. Furtak), Żurek (67. Orłowski), Gajewski (76. Wójcik)
Rezerwowi: Kwedyczenko, Orłowski, Furtak, Radziemski, Wójcik, Lepiarz, Kuliga

Legionovia Legionowo: Madejski – Goliński (82. Ciach), Borenović, Bajat, Kutarba, Koziara (83. Kalinowski), Płonka, Krotofil, Garyga (51. Wójcik), Madeński (86. Dzięcioł), Wodecki
Rezerwowi: Krzczuk, Grzelak, Dzięcioł, Kalinowski, Wójcik, Zaklika, Ciach