Trzecia porażka z rzędu.

Legionovia po trzeciej porażce z rzędu wraca bez punktów z Puław. Sytuacja nie napawa optymizmem.

Mecz 3. kolejki miał być przełomowym, bo przecież do trzech razy sztuka. Nie udało się w Elblągu, nie udało się z Wartą, Puławy też nie zostały zdobyte. Powtórzyła się sytuacja z dwóch poprzednich spotkań, kiedy to rywal wychodzi na prowadzenie a my musimy odrabiać straty.

Choć Legionovia na początku pierwszej połowy dominowała i wyprowadzała więcej akcji niż rywal, to jednak w 26. Minucie musi uznać wyższość rywala. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystuje Maksymiuk. Chwila dekoncentracji i Wisła trzy minuty później podnosi prowadzenie na 2:0. Jeszcze pierwszej części spotkania Mazurek zdobywa gola kontaktowego, ale to wszystko, na co w tym spotkaniu było stać naszych piłkarzy.

W drugiej połowie biało-żółto-czerwoni walczyli jeszcze o poprawę wyniku, ale zabrakło zarówno czasu, jak i skuteczności. Sytuacje potrafiliśmy stworzyć, ale nie wykorzystać.

Po trzeciej porażce z rzędu Legionovia zajmuje ostatnią pozycje w tabeli. Choć to dopiero trzy mecze, ale stracone punkty mogą zaważyć na ostatecznym wyniku w rozgrywkach. Tak słaby start Legionovia zanotowała ostatnio debiutując na boiskach drugoligowych. W podzielonych rozgrywkach na grupę wschodnia i zachodnią Legionovia ostatecznie zajęła 4. pozycję. Gdyby wtedy trzy pierwsze spotkania wygrała. W sezonie 2014/2015 grałaby w I lidze. Dwa z trzech rozegranych wtedy spotkań to przegrane z Wisłą Puławy i Olimpią Elbląg. Trzymamy kciuki, aby straty udało się odrobić w innych meczach a historyczny finalny wynik z sezonu 2013/2014 został poprawiony.

Wisła Puławy 2:1 KS Legionovia KZB Legionowo

Wisła Puławy: Madejski, Sedlewski, Poznański, Maksymiuk, Szczotka, Meskhia, Popiołek, Smektała, Pożak, Hirsz.
Rezerwowi: Penkovets, Ploj, Szymankiewicz, Głaz, Litwniuk, Darmochwał, Kusal.

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Wojcinowicz, Zając, Mazurek, Kwiatkowski, Koziara, Grzelak, Kłak, Kalinowski, Zaklika, Żebrowski.
Rezerwowi: Stefaniak, Goliński, Jajko, Rybkiewicz, Wajdzik, Kowalczyk, Trzemiel.