KS Legionovia Legionowo

W Tarnobrzegu bez punktów.

W sobotnim meczu z Siarką Tarnobrzeg nie udało się zdobyć punktów. Wynikiem 2:1 zakończyło się spotkanie 15. kolejki.

Choć to my mieliśmy 100% sytuacje już na początku spotkania, to jednak nie otworzyło wyniku meczu. Graliśmy pewnie, mocno atakując, co niestety pozwoliło rywalowi na skonstruowanie szybkiej, kąśliwej kontry, która dała prowadzenie Siarce już w 16. minucie. Niejednokrotnie nasi piłkarze starali się pokonać golkipera gospodarzy strzałami z dystansu, sztuka ta się jednak nie powiodła. Siarka doskonale ustawiła obronę po wyjściu na prowadzenie i nie pozwalała naszym piłkarzom na przerwanie linii defensywy.

Strata jednej bramki to nie tragedia. Na drugą połowę biało-żółto-czerwoni wyszli mocno zmotywowani. Niestety to Siarka od samego początku zdominowała grę, czego efektem był drugi gol zdobyty w 56. minucie.  Dobrze, że już dwie minuty później to my mogliśmy cieszyć się zdobytą bramką, bo dawała ona jeszcze nadzieję na wyrównanie. Marcin Wodecki już 6 raz w rozgrywkach II Ligi wpisał się na listę strzelców. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i upragnione trzy punkty zostały w Tarnobrzegu.

Siarka Tarnobrzeg 2:1 KS Legionovia KZB Legionowo

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski, Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Dawidowicz, Stefanik, Stromecki, Tomalski, Koczon, Ropski, Żebrakowski.
Rezerwowi: Beszczyński, Suchecki, Przewoźnik, Szewc, Czyżycki, Płatek, Lewandowski

Legionovia Legionowo: Madejski, Grzelak, Krotofil, Dzięcioł, Bajat, Kutarba, Koziara, Płonka, Wodecki, Wójcik, Kwiatkowski.
Rezerwowi: Ciesielski, Goliński, Milewski, Madeński, Garyga, Kalinowski, Jovanović