Sześć bramek w przedostatnim sparingu. Pewne zwycięstwo nad Ruchem!

W sobotę na stadionie w Legionowie gościł u nas zespół Ruchu Wysokie Mazowieckie. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego rozegrali sparing z tym zespołem, który wygrali 4:2.

Mecz został rozegrany trzy połowy po 30 minut. W pierwszej z nich padły dwie bramki dla Legionovii. Strzelaninę rozpoczął Slaven Jurisa, który pokonał bramkarza Ruchu wyprowadzając biało-żółto-czerwonych na prowadzenie. Następnie wynik podwyższył Piotr Krawczyk. Pierwsze 30 minut zakończyło się prowadzeniem gospodarzy w sobotnim meczu.

W drugiej połowie znów lepsi byli podopieczni Bartosza Tarachulskiego. Po tym jak legionowianie coraz groźniej atakowali na bramkę przeciwnika padła trzecia bramka dla naszej drużyny. Drugą bramkę na swoje konto, a trzecią w tym spotkaniu zdobył Krawczyk. Następnie do wyniku na 4:0 doprowadził Daniel Gołębiewski. Spotkanie było bardzo jednostronne i wszystko wskazywało na pewne zwycięstwo Legionovii.

W ostatniej części meczu do głosu doszli goście. Coraz groźniej atakowali bramkę Legionovii co sprawiało trudności zawodnikom gospodarzy w ostatnich 30 minutach. Podopieczni Mykoła Dremluka zdobyli w decydującej odsłonie dwie bramki. Jak się okazało później jedynie honorowe. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legionovii nad Ruchem 4:2.

Następnym zarazem ostatnim sparingpartnerem Legionovii będzie Błonianka Błonie. Mecz został zaplanowany na 1 sierpnia.

Legionovia Legionowo – Ruch Wysokie Mazowieckie 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)

2x Piotr Krawczyk, Slaven Jurisa, Daniel Gołębiewski.

Legionovia: Oliwer Wienczatek (60′ Jakub Stefaniak), TESTOWANY, Kacper Górski (60′ Daniel Choroś),  TESOTWANY, Jacek Lewandowski – Piotr Krawczyk (46′ Daniel Gołębiewski), Luka Janković, Marcin Burkhardt (60′ Piotr Krawczyk), Slaven Jurisa (40′ Eryk Więdłocha) – Patryk Koziara (60′ Kamil Wolski), Grzegorz Mazurek (46′ Patryk Paczuk).