Sparingowy piątek. Remis z Pogonią Siedlce

Legionovia Legionowo rozegrała w dniu dzisiejszym sparing z pierwszoligową Pogonią Siedlce. Podopieczni Roberta Pevnika zremisowali w Siedlcach 1:1. Jedyną bramkę dla Novii zdobył Mario Vasilij.

Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli goście tego spotkania. Legionowianie dominowali przebieg na początku meczu. Bramkę na 1:0 w tym sparingu zdobył Mario Vasilij. Gra Legionovii po tym golu lekko ustąpiła. Mimo przewagi piłkarze Pevnika nie potrafili wykorzystać już ani jednej sytuacji. Do głosu doszli piłkarze gospodarzy, którzy wykorzystali błąd obrony Legionovii zdobywają bramkę dającą remis. Strzelcem gola dla Pogoni, był Grzegorz Tomasiewicz. Arbiter przy stanie remisowym zakończył przebieg pierwszych 45 minut.

Druga część była dość wyrównana. Obydwie drużyny grały bardzo zachowawczy futbol. Mimo gry w środku pola, legionowianie raz za razem atakowali bramkę swoich przeciwników. Ataki niestety nie zakończyły się zwycięskim trafieniem. Na słowa uznania zasługuje bramkarz Pogoni Przemysław Frąckowiak, który bronił niczym zawodnik klasy światowej. Podopieczni Roberta Pevnika zremisowali zastępcze spotkanie sparingowe.

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 1:1 (1:1).

Legionovia: Mateusz Kochalski (65′  Bartosz Kowalczyk) – Wojciech Kalinowski (58′ Daniel Kutarba), Bartosz Waleńcik, Tomasz Wojcinowicz, Maciej Ostrowski – Gracjan Kuśmierek (77. Mateusz Leleno, 90′ Olaf Martynek ), Luka Janković, Klemen Nemanić (58′ Konrad Zaklika), Michal Skwarczek (85′ Filip Kowalczyk), Eryk Więdłocha (75′ Przemysław Rybkiewicz) – Mario Vasilij (73′ Grzegorz Mazurek)