Sparing: Motor pokonany

Legionovia Legionowo wygrała swój trzeci sparing w Warce z Motorem Lublin 4:2. To przed ostatni sparing przed zbliżającym się meczem Pucharu Polski z MKS Trzebinia.

W pierwszej połowie Legionovia wydawała się lepszym zespołem od spadkowiczów II Ligi Wschodniej. Sebastian Janusiński strzelił gola który dał zwycięstwo w pierwszej części spotkania.

Trener Robert Pevnik wystawił następującą jedenastkę:

Waśków – Wieczorek, Dankowski, Kawulok, Kołodziejski, Janusiński, Wolski, Kominiak, Czapa, Tlaga, Lewicki

Druga połowa dała nam dużo bramek w ostateczny rozrachunku. Po kilku minutach od pierwszego gwizdka sędziego w drugiej odsłonie piłkarze z Lublina zremisowali spotkanie po chwili kolejna bramka Motoru i zrobiło się 1:2. Legionovia nie pozostała dłużna i nowo pozyskany Lazar Pavić który oddał strzał z dystansu piłka odbiła się od obrońców Motoru i wpadła do bramki dając remis drużynie z Legionowa. Testowany zawodnik Goropelszek wyprowadził Novie na prowdzenie i było 3:2. Drużyna z Parkowej dołożyła jeszcze jedną bramkę po strzale Karola Ziąbskiego kończąc spotkanie wynikiem 4:2.