Już w te sobotę o godzinie 17:30 Legionovia rozegra spotkanie u siebie z Pogonią Siedlce. To już trzeci mecz ligowy w nowym sezonie.

Legionovia Legionowo ma za sobą już dwa mecze. Pierwszy z nich wygrała ze Skrą Częstochowa 2:0 po bramach Patryka Koziary i Adama Imieli. Drugi zaś w Rzeszowie z tamtejszą Stalą przegrali 3:1. Te spotkanie pozostawiło wielki niedosyt w sercach zawodników Legionovii jak i kibiców. Podopieczni Trenera Marcina Sasala przeważali wręcz dominowali drużynę gospodarzy. Zabrakło skuteczność. Legionowianie zdołali wtedy zdobyć tylko jedną bramkę, którą zdobył Jonatan Straus, który popisał się świetnym uderzeniem z dystansu. Rywalem Legionovii będzie jutro drużyna Pogoni Siedlce. Na pewno zawodnicy będą chcieli zmazać niedosyt, który pozostawili w Rzeszowie.

Pogoń Siedlce pierwszy mecz ligowy również rozegrali ze Stalą Rzeszów. Również go przegrali, lecz 3:2. Kolejne spotkanie zremisowali u siebie z Resovią Rzeszów 0:0. Drużyna prowadzona przez Kamila Socha nie pokazała jeszcze w pełni swojego potencjału. Za pewne będą chcieli przeszkodzić legionowskiej ekipie w zwycięstwie przed własną publicznością. Obecnie drużyna z Siedlec zajmuje 13 miejsce razem z Górnikiem Polkowice.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pomiędzy Legionovią, a Pogonią Siedlce, który zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Legionowie. Transmisja spotkania odbędzie się na stronie tvcom.pl (PPV – 12 zł).

Odsłony: 551

Dodaj komentarz