Drużyna z Legionowa podejmie w czwartek o godzinie 16:00 Rozwój Katowice. Będzie to pierwsze spotkanie Legionovii na własnym boisku w rundzie wiosennej. 

Legionowianie w ciągu czterech zaplanowanych spotkań rozegrali tylko jedno z Radomiakiem Radom. Wyjazdowy mecz zakończył się porażką naszej drużyny 4:2. Poprzednie mecze, które miały zostać rozegrane w ustalonym terminie zostały odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych. Pogoda w Legionowie na 29 dzień marca ma być deszczowa, lecz temperatura nie będzie niższa niż w poprzednich zaplanowanych dniach meczowych. Drużyna zamiast ligowego wyjazdu do Tarnobrzega rozegrała spotkanie sparingowe z Pogonią Siedlce. Mecz zakończył się remisem 1:1. Trener nadal potwierdza, że drużyna jest przygotowana na ligę i utrzymanie się w niej jest zwyczajnie formalnością.

Drużyna z Katowic zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli 2 ligi. Ma na swoim koncie 20 punktów i daje to o dwa oczka więcej od legionowskiego zespołu. Rozwój również miał dużo problemów z rozegraniem spotkań w ustalonych terminach. W ciągu czterech ostatnich meczów rozegrał też tylko jedno. Wtedy drużyna prowadzona przez Michała Majsnera pokonała na własnym boisku GKS Bełchatów 1:0 po bramce Adama Żaka. Najlepszymi strzelcami gości czwartkowego spotkania są Michał Płonka oraz wspomniany wcześniej Żak. Obaj zawodnicy mają na swoim koncie po cztery trafienia.

Spotkanie zadecyduje, czy legionowianie wyjdą ze strefy spadkowej. Zwycięstwo przybliży nas do utrzymania w 2 lidze. Potrzebujemy również pomocy kibiców, którzy mamy nadzieje licznie zjawią się na czwartkowym spotkaniu o godzinie 16 przy Parkowej! Do zobaczenia na stadionie!

Odsłony: 712

Dodaj komentarz