W dniu wczorajszym PZPN podjął decyzję o dopuszczeniu do rozgrywek II ligi drużyny Nadwiślan Góra i Olimpia Zambrów.Nadal ważą się losy Widzewa, który w przypadku braku licencji nie zostanie dopuszczony do rozgrywek, jego miejsce zajmie Kotwica Kołobrzeg. Mimo to PZPN ustalił już wstępny terminarz rozgrywek na najbliższy sezon.

1. kolejka – 01/02 sierpnia
Olimpia Zambrów – Energetyk ROW Rybnik
GKS Tychy – Wisła Puławy
Polonia Bytom – Stal Mielec
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg
Radomiak 1910 Radom – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra
Raków Częstochowa – Can-Pack Okocimski Brzesko
Błękitni Stargard Szczeciński – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo – Legionovia KZB Legionowo

2. kolejka – 08/09 sierpnia
Energetyk ROW Rybnik – Legionovia KZB Legionowo
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo
Can-Pack Okocimski Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński
Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa
Radomiak 1910 Radom – Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy – Polonia Bytom
Olimpia Zambrów – GKS Tychy

3. kolejka – 15/16 sierpnia
GKS Tychy – Energetyk ROW Rybnik
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Stal Mielec
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa – Radomiak 1910 Radom
Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra
Gryf Wejherowo – Can-Pack Okocimski Brzesko
Legionovia KZB Legionowo – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg

4. kolejka – 22/23 sierpnia
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Energetyk ROW Rybnik
Can-Pack Okocimski Brzesko – Legionovia KZB Legionowo
Nadwiślan Góra – Gryf Wejherowo
Radomiak 1910 Radom – Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice
GKS Tychy – Polonia Bytom

5. kolejka – 26 sierpnia
Polonia Bytom – Energetyk ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy
Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
Raków Częstochowa – Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo – Radomiak 1910 Radom
Legionovia KZB Legionowo – Nadwiślan Góra
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Can-Pack Okocimski Brzesko

6. kolejka – 29/30 sierpnia
Energetyk ROW Rybnik – Can-Pack Okocimski Brzesko
Nadwiślan Góra – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Radomiak 1910 Radom – Legionovia KZB Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo
Stal Mielec – Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy – Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola
GKS Tychy – Znicz Pruszków
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice

7. kolejka – 05/06 września
Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik
Znicz Pruszków – Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola – GKS Tychy
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów
Błękitni Stargard Szczeciński – Wisła Puławy
Gryf Wejherowo – Stal Mielec
Legionovia KZB Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Radomiak 1910 Radom
Can-Pack Okocimski Brzesko – Nadwiślan Góra

8. kolejka – 12/13 września
Energetyk ROW Rybnik – Nadwiślan Góra
Radomiak 1910 Radom – Can-Pack Okocimski Brzesko
Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Stal Mielec – Legionovia KZB Legionowo
Wisła Puławy – Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Tychy – Raków Częstochowa
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków

9. kolejka – 19/20 września
Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa – Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Tychy
Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów
Legionovia KZB Legionowo – Wisła Puławy
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Stal Mielec
Can-Pack Okocimski Brzesko – Siarka Tarnobrzeg
Nadwiślan Góra – Radomiak 1910 Radom

10. kolejka – 26/27 września
Energetyk ROW Rybnik – Radomiak 1910 Radom
Siarka Tarnobrzeg – Nadwiślan Góra
Stal Mielec – Can-Pack Okocimski Brzesko
Wisła Puławy – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów – Legionovia KZB Legionowo
GKS Tychy – Gryf Wejherowo
Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola

11. kolejka – 03/04 października
Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik
Raków Częstochowa – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom
Legionovia KZB Legionowo – GKS Tychy
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Zambrów
Can-Pack Okocimski Brzesko – Wisła Puławy
Nadwiślan Góra – Stal Mielec
Radomiak 1910 Radom – Siarka Tarnobrzeg

12. kolejka – 10/11 października
Energetyk ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec – Radomiak 1910 Radom
Wisła Puławy – Nadwiślan Góra
Olimpia Zambrów – Can-Pack Okocimski Brzesko
GKS Tychy – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom – Legionovia KZB Legionowo
Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa

13. kolejka – 17/18 października
Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
Legionovia KZB Legionowo – Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom
Can-Pack Okocimski Brzesko – GKS Tychy
Nadwiślan Góra – Olimpia Zambrów
Radomiak 1910 Radom – Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec

14. kolejka – 24/25 października
Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów – Radomiak 1910 Radom
GKS Tychy – Nadwiślan Góra
Polonia Bytom – Can-Pack Okocimski Brzesko
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków – Legionovia KZB Legionowo
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński

15. kolejka – 31 października
Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa
Legionovia KZB Legionowo – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Znicz Pruszków
Can-Pack Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra – Polonia Bytom
Radomiak 1910 Radom – GKS Tychy
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
Stal Mielec – Wisła Puławy

16. kolejka – 07/08 listopada
Energetyk ROW Rybnik – Wisła Puławy
Olimpia Zambrów – Stal Mielec
GKS Tychy – Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom – Radomiak 1910 Radom
Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra
Znicz Pruszków – Can-Pack Okocimski Brzesko
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa – Legionovia KZB Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo

17. kolejka – 14/15 listopada
Gryf Wejherowo – Energetyk ROW Rybnik
Legionovia KZB Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa
Can-Pack Okocimski Brzesko – Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra – Znicz Pruszków
Radomiak 1910 Radom – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom
Stal Mielec – GKS Tychy
Wisła Puławy – Olimpia Zambrów

18. kolejka – 21/22 listopada
Energetyk ROW Rybnik – Olimpia Zambrów
Wisła Puławy – GKS Tychy
Stal Mielec – Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków – Radomiak 1910 Radom
Nadwiślan Góra – Stal Stalowa Wola
Can-Pack Okocimski Brzesko – Raków Częstochowa
Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia KZB Legionowo – Gryf Wejherowo

19. kolejka – 28/29 listopada
Legionovia KZB Legionowo – Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo – Widzew Łódź / Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Can-Pack Okocimski Brzesko
Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola – Radomiak 1910 Radom
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
Polonia Bytom – Wisła Puławy
GKS Tychy – Olimpia Zambrów

Odsłony: 1631

Dodaj komentarz