Rezerwy Legionovii pewnie pokonały rezerwy Świtu!

Kolejne wysokie zwycięstwo rezerw Legionovii! Tym razem pewnie pokonali oni rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 7:0!

Legionowianie już w pierwszej połowie wypracowali sobie przewagę, której nie chcieli oddać. Mecz był bardzo jednostronny. Podopieczni Trenera Sebastian Dzisiewicza grali jak natchnieni nie dając swoim sąsiadom za miedzy żadnych szans. W tej części meczu zdołali zdobyć trzy bramki pokazując, że przygotowania do nowego sezonu w Lidze Okręgowej idą w bardzo dobrym kierunku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla „dwójki”.

W drugiej odsłonie mieliśmy znów grad bramek. Tym razem biało-żółto-czerwoni do wyniku dołożyli kolejne cztery bramki tym samym demolując ligowego rywala. Imponuje forma naszej drużyny przed wznowieniem sezonu. Nasza drużyna pokazuje bardzo duże umiejętności przez co można pozytywnie patrzeć na nadchodzące mecze ligowe. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:0 dla Legionovii II Legionowo.

Legionovia II Legionowo -Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 7:0 (3:0)

Bramki: Testowany, Piotr Szymańki (Rz.K), Maciej Sobota, Daniel Wrona, Wojciech Piątkowski, Jan Krzywański, Daniel Sękulski.

Legionovia II (I połowa): Krzywański- Omen, Bujak, Pierzchalski, Szymański, Mróz, Kozioł, Sobota, Mieszkowski, Motczyński, TESTOWANY.

Legionovia II (II połowa): Bujak – Krawczyk, Bujak (65′ MRÓZ), Tetkowski, Żołek, Kozioł (65′ Krzywański), Zych, Piątkowski, Wrona, Kraszewski, Sękulski.