Remis w Warszawie z Motorem

Legionowianie zremisowali swoje czwarte spotkanie sparingowe przed rundą wiosenną. Zdobywcą bramki był zawodnik testowany.

Podopieczni Marcina Sasala dobrze rozpoczęli te spotkanie. Składne akcje przewijały się z dokładnymi podaniami. Mało było strat z winy zawodników Legionovii. Legionowianie dominowali drużynę z Lublina i praktycznie zawsze futolówka była na ich połowie. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył zawodnik testowany. dla Legionovii. Pierwsza część meczu zakończyła się prowadzeniem Legionovii.

W drugiej połowie więcej do powiedzenia miał Motor. Stwarzali więcej dogodnych sytuacji, lecz legionowianie również mieli swoje okazje do zdobycia kolejnego trafienia. Mimo wszystko większość gry toczyła się w środku boiska. Pierwszą dogodną sytuacje stworzyli sobie zawodnicy Motoru, po której wyrównali przebieg meczu. Ostatecznie sparing zakończył się remisem 1:1.

Następne spotkanie legionowianie rozegrają z Pelikanem Łowicz. Mecz zostanie rozegrany 9 lutego o godzinie 13:00. Sparing odbędzie się w Warszawie przy ulicy Łabiszyńskiej.

Legionovia Legionowo – Motor Lublin 1:1 (1:0)

Strzelec: TESTOWANY.

Legionovia: (I połowa) – Oliwer Wienczatek, TESTOWANY, Kacper Górski, Konrad Trzmiel, Konrad Zaklika, Patryk Koziara, Marcin Burkhardt, Eryk Więdłocha, Piotr Krawczyk, TESTOWANY.

(II połowa) – Jakub Stefaniak, Kacper Będzieszak, Kacper Górski (70′ Daniel Choroś), Sebastian Weremko, Jacek Lewandowski, Luka Janković, Jakub Karabin, Kamil Wolski, TESTOWANY, TESTOWANY, Patryk Paczuk.