Remis w sparingu z ligowym rywalem

Legionovia zremisowała spotkanie z Górnikiem Łęczna 2:2. Bramki dla podopiecznych Trenera Bogdana Jóźwiaka zdobyli Marcin Kluska i Karol Podliński.

W początkowej fazie meczu legionowianie wyglądali na nieco zagubionych. Szybko stracona bramka mimo wszystko podbudowała nasz zespół do walki. Wyrównujące trafienie zdobył Marcin Kluska, który ma już dwie bramki zdobyte w barwach Legionovii. Parę minut później Karol Podliński wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Ostatecznie pierwsza część zakończyła się prowadzeniem Legionovii 2:1.

W drugiej odsłonie mieliśmy dość wyrównaną grę. Górnik jak i Legionovia szukały swoich szans, lecz żadna ze strony nie mogła znaleźć recepty na dobrze spisującą się obronę. Dopiero w dosłownie ostatniej minucie doliczonego czasu gry Górnik po składnej akcji i gapiostwie Legionovii doprowadził do remisu. Po tej bramce arbiter zakończył mecz przy stanie 2:2.

Następne spotkanie Legionovia rozegra w sobotę. O godzinie 12:00 podejmą na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Legionowie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Legionovia Legionowo – Górnik Łęczna 2:2 (2:1)

Bramki: Marcin Kluska, Karol Podliński.

Legionovia: Damian Podleśny – Michał Bury, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś (46′ Bartosz Waleńcik), Piotr Maślanka (65′ Sebastian Weremko) – Mateusz Małek (76′ Kacper Będzieszak), Oskar Koprowski (70′ Konrad Zaklika), Marcin Kluska, Michał Bajdur (58′ Eryk Więdłocha), Patryk Koziara – Karol Podliński (73′ Mateusz Turkowski).