Relacja LIVE: Legionovia 1 – 2 Wisła Puławy

Zparaszamy do śledzenia relacji tekstowej z dzisiejszego spotkania przy Parkowej. Legionovia podejmuje dziś Wisłę Puławy.

Już mamy składy obydwu drużyn:

Legionovia KZB Legionowo: Smyłek, Grzelak, Grudniewski, Leustek, Goliński, Garyga, Milewski, Monterde, Kwiatkowski, Kitliński, Jankowski

KS Wisła Puławy: Penkovets, Turzyniecki, Pielach, Budzyński, Szczotka, Głaz, Maksymiuk, Sedlewski, Słotwiński, nowak, Niezgoda

Obydwie drużyny już na boisku… ZACZYNAMY!!!

1 minuta: Mocne uderzenie Rafała Jankowskiego sprzed pola karnego, jednak wcześniej sędzia odgwizduje faul.

7 minuta: Obydwie drużyny dość nerwowo, jednak częściej przy piłce gospodarze.

10 minuta: Faul na Rafale Jankowski, do piłki podszedł Omar Monterde, po zamieszaniu podbramkowym uderzył Michał Kitliński, jednak Penkovetsowi udało się złapać piłkę.

18 minuta: Fantastyczny strzał Omara Monterde sponad 40 metrów. Bramkarzowi jednak udaje się obronić.

20 minuta: Faul na Omarze, rzut wolny dla Legionovii. Za lekko, bramkarz bez większych problemów łapie piłkę.

22 minuta: Dobra akcja Wisły, jednak dośrodkowanie, niecelne.

25 minuta: Patryk Słotwiński uderza z 18 metra, jednak bardzo niecelnie, piłka na wypada na aut.

29 minuta: Groźna akcja w polu karnym Legionovii, znakomicie wybija Mikołaj Smyłek!

32 minuta: Żółtą kartką ukarany Konrad Nowak, po faulu na Sebastianie Milewskim.

35 minuta: Ponownie żółta kartka dla zawodnika z Puław. Faul na Pawle Garydze, ukarany Konrad Nowak.

39 minuta: Silny strzał Rafała Jankowskiego z 20 metra, piłka ponad bramką.

42 minuta: Błąd obrony z Legionowa, Jarosław Niezgoda wykorzystał sytuację sam na sam.

45+1 minuta: Koniec pierwszej połowy drużyna z Legionowa schodzi do szatni z jednobramkową stratą.

46 minuta: Zaczynamy drugą połowę !!! Zmiana w zespole gospodarzy boisko opuszcza Michał Kitliński, w jego miejsce Samuelson Odunka.

48 minuta: Groźnie w polu karnym Wisły, podawał Omar Monterde, jednak Penkovets minimalnie wyprzedził Samuelsona Odunke i złapał piłkę.

49 minuta: Rafał Jankowski minimalnie obok bramki.

58 minuta: Czerwoną kartką ukarany Arkadiusz Maksymiuk, po faulu na Samulesonie Odunce.

62 minuta: Zmiana w zespole gości w miejsce Sebastiana Milewskiego wchodzi Łukasz Kopka.

63 minuta: Za groźny faul na zawodniku Wisły, żółtą kartką ukarany Omar Monterde.

66 minuta: GOOOL! OMAR MONTERDE! Rykoszet po strzale Omara Monterde, piłka wpada nad zaskoczonym bramkarzem gości.

69 minuta: Zmiana w zespole z Puław, na boisko w miejsce Patryka Słotwińskiego wchodzi Przemysław Kanarek.

73 minuta: Kolejny gol Jarosława Niezgody, ponownie błąd obrony, zawodnik z Puław znakomicie wykorzystał kolejne sam na sam z Mikołajem Smyłkiem.

76 minuta: Boisko opuszcza Mateusz Kwiatkowski, w jego miejsce Mariusz Zawodziński.

78 minuta: Ponowna zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Tomasz Sedlewski, w jego miejsce Mateusz Olszak.

82 minuta: Sędzie odsyła trenera bramkarzy gości, Adama Piekutowskiego, na trybunę.

90+5 minuta: Mikołaj Smyłek w  polu karnym, sędzia kończy spotkanie.