KS Legionovia Legionowo

Puszcza nieznacznie lepsza.

W ostatnim ligowym meczu tego sezony Legionovia podejmowała Puszczę Niepołomice. Goście już zdążyli zapewnić sobie awans do Nice 1 Ligi.

Początek meczu pokazał, że nawet z drużynami z czuba tabeli jesteśmy w stanie grać jak równy z równym. Od 9. minuty Legionovia prowadziła już 1:0. Wszystko za sprawą Mikołaja Grzelaka, który oddał celny strzał na bramkę drużyny przyjezdnej. Główka nie miał najmniejszych szans na zatrzymanie tej piłki. Dalsza gra była bardzo wyrównana, w pewnym momencie goście zaczęli częściej dochodzić do głosu. Dwie sytuacje doprowadziły do utraty bramek i Puszcza jeszcze przed przerwą mogła cieszyć się prowadzeniem.

W drugiej połowie jedna i druga drużyna stwarzała sytuację, których niestety nie udało zamienić się na gola. Choć wynik dla biało-żółto-czerwonych okazał się niekorzystny, to jednak drużyna pokazała wolę walki i zaangażowanie.

Za cały sezon piłkarze zebrali brawa od zgromadzonej publiczności.

Sobotnimi meczami zakończyliśmy sezon. Czekamy na ostateczne rozstrzygnięcia z pozostałych lig, tak by jak najszybciej poznać rywali na nowy sezon.

Kibice mogli podziękować piłkarzom za wysiłek i trud włożony w występy w tym sezonie. Piknik, który zorganizowano po meczu odwiedziło wielu młodych adeptów piłkarskiego zawodu. Wszystko po to, by poznać piłkarzy, zebrać od nich autografy, czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

KS Legionovia KZB Legionowo 1:2 MKS Puszcza Niepołomice

KS Legionovia KZB Legionowo: Wilk, Goliński, Bajat, Borenović, Miś, Grzelak, Kraska, Koziara, Wójcik, Garyga, Kulenović.
Rezerwa: Krzczuk, Dzięcioł, Kalinowski, Malik, Krotofil, Wajdzik, Żebrowski.

MKS Puszcza Niepołomice: Główka, Mikulec, Lepiarz, Bartków, Mikołajczyk, Radziemski, Kotwica, Łanucha, Łączek, Zawadzki, Szagała.
Rezerwa: Staniszewski, Furtak, Gajewski, Kura, Uwakwe, Wójcik, Żurek.