KS Legionovia Legionowo

Prezent na urodziny Trenera

Lepszego urodzinowego prezentu Trener Mirosław Jabłoński nie mógł sobie wymarzyć. Legionovia wygrała z drużyną, która w dotychczasowej rywalizacji między tymi zespołami była niepokonana. Mazurek i Rybkiewicz przyczynili się do tego sukcesu.

Legionovia weszła w ten mecz pewna siebie. W pierwszej jedenastce zabrakło podstawowych zawodników, których dopadły kontuzje i Trener musiał wstawić zmienników. Ci nie zawiedli i pokazali doskonałą piłkę. Już w 7. minucie mogliśmy objąć prowadzenie, niestety w bramce tym razem bezbłędny golkiper gości zatrzymał w akcji sama na sam Mazurka. Kilkanaście minut później, Kwiatkowski stanął przed szansą otworzenia wyniku. Niestety piłka po uderzeniu z woleja poszybowała nad bramką gości. Gdy szybkie akcje nie przynosiły rezultatu w 33. minucie na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Grzegorz Mazurek. Gdy bramkarz z Rybnika wyjmował piłkę z siatki wszyscy przekonaliśmy się o słuszności tej decyzji. Jeszcze przed przerwą Przemek Rybkiewicz po podaniu od Mazurka podwyższa wynik na 2:0.

W drugiej połowie po przeprowadzonych goście jakby odżyli. Starali się częściej atakować, ale nasza drużyna grała dziś jak w transie. Niepokonani w defensywie, skuteczni w ataku. Duet Mazurek-Rybkiewicz jeszcze raz zaskoczył drużynę z Rybnika. W 71. minucie Przemek doskonale wykorzystał dośrodkowanie od Grzegorza i wpisując się drugi raz na listę strzelców podwyższył prowadzenie Legionovii. Gdy wydawała się, że Pusek zachowa czyste konto w tym spotkaniu, pojawiał się chwila zawahania i były piłkarz naszej drużyny, Marek Krotofil umieścił piłkę w siatce, wykorzystując chwilę zamieszania w naszym polu karnym.

Ostatecznie mecz zakończył sie zwycięstwem białó-żółto-czerowych 3:1. Nie pozwoliliśmy gościom wywieźć z Legionowa punktów tym samy poprawiliśmy swoją pozycje w tabeli.

Przed nami zaległy mecz z Rozwojem Katowice. Trzymamy kciuki by dobra passa czterech spotkań bez porażki nie została przerwana.

Piłkarze, członkowie Sztabu Szkoleniowego, Zarząd oraz pracownicy KS Legionovia KZB Legionowo wraz z redakcją z okazji urodzin życzą Trenerowi wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

KS Legionovia KZB Legionowo 3:1 KS ROW 1964 Rybnik

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Grzelak, Wojcinowicz, Zając, Goliński, Żebrowski, Klak, Zaklika, Kwiatkowski, Rybkiewicz, Mazurek.
Rezerwowi: Stefaniak, Jajko, Andrzejewski, Kowalczuk, Lukava, Trzmiel

KS ROW 1964 Rybnik: Rosa, Krotofil, Bober, Jary, Gojny, Koleczko, Tkocz, Muszalik, Koch, Brychlik, Musiolik.
Rezerwowi: Łubik, Janik, Gorzawski, Zganiacz, Siwek, Spratek, Kalisz