Do tej pory byliśmy zespołem, który na wyjeździe przegrał tylko jeden mecz…
Pierwsze dwadzieścia minut to goście byli drużyną przeważającą…

Konferencja prasowa po spotkaniu KS Legionovia KZB Legionowo 4:0 MKS Znicz Pruszków

Dariusz Banasik:

No cóż… Łatwo się mówi jak się mecze wygrywa, jak się przegrywa 4:0 wiadomo, że trzeba trochę inaczej parę rzeczy powiedzieć. Oceniając mecz, dla mnie na pewno wynik jest dużym zaskoczeniem ponieważ do tej pory byliśmy zespołem, który na wyjeździe przegrał tylko jeden mecz i to z liderem 2:1. Wyniku 4:0 nie przypominam sobie, żeby zanotowała moja drużyna. Natomiast na ten wynik wpływ miały decyzje sędziego. Bo od 27. Minuty graliśmy w osłabieniu a gospodarze z przewagą jednego zawodnika i z tej sytuacji też dostaliśmy bramkę. Ja jestem trochę niezadowolony bo zespół źle zareagował. W tym momencie powinniśmy dotrwać do przerwy…

Ryszard Wieczorek:

Trudno cokolwiek powiedzieć bo na pewno mecz miał kilka faz. Pierwsze dwadzieścia minut to goście byli drużyną przeważającą, stworzyli mnóstwo stałych fragmentów, rzuty rożne, rzuty wolne, rzuty z autu groźne. Te dwadzieścia minut zespół nabierał wyrazu. Dlaczego wyrazu? Dlatego, że zrobiliśmy parę zmian, są zawodnicy, którzy czekają na swoją szansę i myślę, że dziś wielu z tych zawodników tą szansę wykorzystało. Był taki pozytywny impuls gdzieś kolo 20. minuty, kiedy zagraliśmy bardziej agresywnie. Było parę odbiorów w środku i z tego poszły akcje, które kończyły się bramkami….