Powiedziane po meczu…

Do tej pory byliśmy zespołem, który na wyjeździe przegrał tylko jeden mecz…
Pierwsze dwadzieścia minut to goście byli drużyną przeważającą…

Konferencja prasowa po spotkaniu KS Legionovia KZB Legionowo 4:0 MKS Znicz Pruszków

Dariusz Banasik:

No cóż… Łatwo się mówi jak się mecze wygrywa, jak się przegrywa 4:0 wiadomo, że trzeba trochę inaczej parę rzeczy powiedzieć. Oceniając mecz, dla mnie na pewno wynik jest dużym zaskoczeniem ponieważ do tej pory byliśmy zespołem, który na wyjeździe przegrał tylko jeden mecz i to z liderem 2:1. Wyniku 4:0 nie przypominam sobie, żeby zanotowała moja drużyna. Natomiast na ten wynik wpływ miały decyzje sędziego. Bo od 27. Minuty graliśmy w osłabieniu a gospodarze z przewagą jednego zawodnika i z tej sytuacji też dostaliśmy bramkę. Ja jestem trochę niezadowolony bo zespół źle zareagował. W tym momencie powinniśmy dotrwać do przerwy…

Ryszard Wieczorek:

Trudno cokolwiek powiedzieć bo na pewno mecz miał kilka faz. Pierwsze dwadzieścia minut to goście byli drużyną przeważającą, stworzyli mnóstwo stałych fragmentów, rzuty rożne, rzuty wolne, rzuty z autu groźne. Te dwadzieścia minut zespół nabierał wyrazu. Dlaczego wyrazu? Dlatego, że zrobiliśmy parę zmian, są zawodnicy, którzy czekają na swoją szansę i myślę, że dziś wielu z tych zawodników tą szansę wykorzystało. Był taki pozytywny impuls gdzieś kolo 20. minuty, kiedy zagraliśmy bardziej agresywnie. Było parę odbiorów w środku i z tego poszły akcje, które kończyły się bramkami….