Porażka w Stargardzie. Szybka bramka Więdłochy nie pomogła

Legionowianie przegrali swoje ostanie spotkanie z Błękitnymi Stargard 1:2. Jedyną bramkę dla Legionovii zdobył Eryk Więdłocha.

Mecz rozpoczął się źle dla Legionovii. Po 11 minutach gry Błękitni wyszli na prowadzenie za sprawą Piotra Kurbiela. Następnie Legionovia próbowała odrobić wynik, lecz bezskutecznie. Gospodarze również mieli swoje groźne sytuacje, które mogły zakończy się podwyższeniem prowadzenia. Mimo wszystko żadna z akcji jednej jak i drugiej drużyny nie zakończyła się bramką. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej odsłonie legionowianie chcieli za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania i dokonać tego co wydarzyło się w Wejherowie. Mimo wszystko znów brak szczęścia był głównym czynnikiem nieskuteczności zawodników Legionovii. W 76. minucie Kurbiel podwyższył prowadzenie. Szybka odpowiedź gości, a dokładniej Eryka Więdłochy, który zdobył bramkę kontaktową wlała w serca kibiców Novii nadzieje na chociażby remis. Jednak tak się nie stało. Błękitni wygrali z Legionovią 2:1.

Następny mecz Legionovia rozegra u siebie z Olimpią Elbląg. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:30 na Stadionie Miejskim w Legionowie.

Błękitni Stargard – Legionovia Legionowo 2:1 (1:0)

Bramka: Eryk Więdłocha.

Legionovia: Paweł Błesznowski – Bartosz Gołaszewski, Bartosz Waleńcik, Daniel Choroś (78. Karol Podliński), Jonatan Straus, Mateusz Małek (46. Eryk Więdłocha), Patryk Koziara (55. Luka Janković), Adam Imiela, Esnar Hajrović, Daniel Pietraszkiewicz (78. Konrad Zaklika), Arkadiusz Gajewski.