KS Legionovia Legionowo

Porażka w ostatnich minutach

Legionovia Legionowo przegrała spotkanie ze Stalą Stalową Wolą 0:1. Decydująca bramka padła w 89. minucie meczu.

Mecz rozpoczął się bardzo wyrównanie, lecz obydwie drużyny stwarzały w tej części meczu bardzo mało skutecznych akcji. Spotkanie nie nabierało tempa i ciężko cokolwiek powiedzieć o pierwszych 45 minutach. Większość gry rozgrywała się w środku pola. Defensywa zespołów Legionovii oraz Stali nie pozwalała na rozegranie sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Finalna odsłona to bardzo dobra gra Legionovii. Podopieczni trenera Sehija Zajcewa stwarzali więcej okazji od Stali. Legionowianie mimo dobrych akcji nie potrafili zdobyć bramki. We wspominanych sytuacjach dwukrotnie trafili w słupek oraz raz w poprzeczkę. Futbolówka dosłownie jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki rywala ze Stalowej Woli. Jak mawia stare piłkarskie porzekadło „niewykorzystane sytuacje lubią się mścić”. Tak było i w tym przypadku. W 89. minucie Stal objęła prowadzenie, a zdobywcą bramki okazał się być Piotr Witasiak. Tym samym zawodnik ustalił wynik meczu na 1:0.

Następne spotkanie Legionovia rozegra na wyjedzie z Resovią Rzeszów. Mecz rozpocznie się 28 września o godzinie 15:00.

Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0)

Legionovia: Paweł Błesznowski – Bartosz Gołaszewski (75. Daniel Pietraszkiewicz), Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Jonatan Straus, Piotr Maślanka, Stanisław Wawrzynowicz, Patryk Koziara, Luka Janković (72. Mateusz Małek), Eryk Więdłocha, Karol Podliński (72. Arkadiusz Gajewski)