Porażka na zgrupowaniu

Legionowianie po raz 4 z rzędu musieli zejść z boiska pokonani. Tym razem Legionovia poległa na zgrupowaniu w Turcji z FC Agzepes 1:2.

Piłkarze Pevnika mieli przed sobą nie lada trudne wyzwanie. Musieli zmierzyć się z nieznanym dotąd przeciwnikiem, lecz wiedzieli, że mogą wygrać wtorkowe spotkanie. Początek spotkania był dla drużyny Legionovii bardzo szczęśliwy a to szczęście pojawiło się za sprawą bramki, którą strzelił Szymon Lewicki już w 5 minucie meczu. Kazachowie nie byli dłużni i zaczęli nacierać na zawodników z Parkowej. Pod koniec spotkania Kazachska drużyna zdołała wyrównać przebieg meczu a pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Kolejna odsłona to ciągła dominacja Kazachskiej drużyny. Wiele akcji mogło zakończyć się bramką, lecz legionowianie dzielnie bronili dostępu do bramki rywala. Po nieustannych atakach, Legionovia była zmuszona do gry z kontrataku. Robert Pevnik wstawił na drugą połowę, drugi skład w którym został jedynie Odunka. Kazachowie w końcu dopięli swego i strzelili bramkę, która dała im zwycięstwo w tym sparingu.

Wypowiedź obrońcy Legionovii Legionowo, Kamila Dankowskiego po meczu:

Widać w naszej grze postępy, bo mimo kolejnego przegranego meczu nie byliśmy gorsi, szczególnie w pierwszej połowie. Ciekawy przeciwnik, szybko gral piłka, napewno wartościowy sparing. Wszystko idzie w donra strone w naszej grze i jestem przekonany ze wyniki przyjda w odpowiednim momenci