Pogrom w sparingu! Legionovia rozbiła Ursus

Legionowianie w swoim czwartym sparingu przed sezonem wysoko pokonali Ursus Warszawa 5:0. Warszawska drużyna będzie również ligowym rywalem Legionovii w 3 lidze gr.1.

Wszystko układało się tak jak zaplanowali sobie zawodnicy oraz sztab szkoleniowy Legionovii. Dominacja na boisku była widoczna już od pierwszej minuty. Bramkę, która otworzyła wynik tego spotkania padła już w 18. minucie po golu Eryka Więdłochy. Po trzech minutach gry było już 2:0. Wynik podwyższył Patryk Paczuk. Pierwsza część zakończyła się dwubramkową zaliczką dla podopiecznych Bartosza Tarachulskiego.

W drugiej odsłonie znów mogliśmy zobaczyć znakomitą grę Legionovii. Legionowianie w 51. minucie podwyższyli wynik na 3:0 po bramce Kamila Wolskiego. Po jedenastu minutach Grzegorz Mazurek strzelił gola na 4:0. To był istny pogrom. Piłkarze Ursusa zwyczajnie nie potrafili zatrzymać atakujących zawodników „Novii”. Ostatnią decydującą o wyniku bramkę na 5:0 zdobył Slaven Jurisa ustalając tym samym wynik spotkania.

Następny mecz biało-żółto-czerwoni rozegrają 28 lipca z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 12:00.

Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa 5:0 (2:0)

18′ Eryk Więdłocha, 21′ Patryk Paczuk, 51′ Kamil Wolski, 62′ Grzegorz Mazurek, 65′ Slaven Jurisa.

Legionovia (I połowa): Jakub Stefaniak – Jacek Lewandowski, Kacper Górski, Daniel Choroś, Konrad Trzmiel – Konrad Zaklika, Marcin Burkhardt, Eryk Więdłocha, TESTOWANY – Patryk Koziara, Patryk Paczuk.

Legionovia (II połowa): Oliwer Wienczatek – TESTOWANY, Daniel Choroś, TESTOWANY, TESTOWANY – Patryk Koziara, Luka Janković, Kamil Wolski, Slaven Jurisa, Grzegorz Mazurek, Daniel Gołębiewski.